LONGINES’TEN PRENSES HUSSEIN’E ÖDÜL  

22 Haziran 2015 13:51

 

Binicilik sporuyla yakından ilgilenen Prenses Haya Al Hussein, at sporlarıyla ilgili düzenlenen bir etkinlikte 2015 Longines Kadınlar Ödülü ile onurlandırıldı.

Binicilik sporlarına olan tutkusuyla bilinen saat markası Longines, at sporları endüstrisinin liderlerinin katıldığı bir organizasyonda Prenses Haya Al Hussein’i 2015 Longines Kadınlar Ödülü ile onurlandırdı. Eski olimpik binicilerden olan Prenses Haya Al Hussein, Uluslararası Binicilik Federasyonu’nun hem iki dönem başkanı hem de şu anki Onursal Başkanı olmasıyla bu spor dalına hala gönülden bağlı olduğunu kanıtlıyor.

Longines Pazarlama Direktörü Juan-Carlos Capelli; yarışçı olarak zarafeti, liderlik özelliği ve binicilik sporları için olan eşsiz çalışmalarından dolayı Prenses’in bu ödüle layık görüldüğünü dile getirdi. Prenses Haya Al Hussein’e ödülünün yanı sıra bir de The Longines Equestrian Pocket Watch Horses Trio 1911 cep saati hediye edildi. Sınırlı sayıda üretilen kreasyonun zemini, at üçlüsünü temsil eden bir gravür taşıyor. Tasarımın ilham kaynağı olan metal Lépine cep saati ise, Saint-Imier’de bulunan Longines müzesinde muhafaza ediliyor.

Manşet, YAŞAM

Related Posts

Comments are closed.

« »