LONGINES’ten Dubai Dünya Kupası Kutlaması

3 Nisan 2015 18:13

At yarışı tutkunlarının merakla beklediği Dubai Dünya Kupası, bu yıl prestijli saat markası Longines ana sponsorluğunda 20. yılını kutladı.

Longines, ana sponsoru olduğu en prestijli at yarışlarından biri olan Dubai World Cup’ın 20. yılını kutladı. Marka, 20. yıldönümünü kutlayan Dubai Dünya Kupası’nın resmi zaman ölçeri olmanın yanı sıra en önemli yarışlardan Dubai Sheema Klasik Koşusu’nun da ev sahibi oldu. Bu özel organizasyona, Longines marka elçisi Hong Konglu ünlü aktör ve at sahibi Aaron Kwok da katıldı. Dünya’nın önde gelen yarışçılarını ve ziyaretçilerini buluşturan bu özel at yarışında  toplamda 29 milyon dolar tutarında ikramiye dağıtıldı.

1878 yılında Longines’ in bir binici için tasarladığı kronograf saatin işlevinden dolayı binicilik camiasında oldukça ilgi görmesi kısa sürede binicilik sporu ile saati bir araya getirmişti. Böylece 1912 yılından bu yana Longines binicilikle ilgili her alanda desteğini sürdürmeye ve dünyanın önde gelen yarışlarına sponsor olmaya devam ediyor.

HABER, Kısa Haber

Related Posts

Comments are closed.

« »