LONGINES’DEN  ÜSTÜN HASSASİYETLİ SPOR SAAT

12 Mart 2018 17:21

21. İngiliz Milletler Topluluğu Oyunları’nın Resmi ortağı ve Resmi zaman tutucusu Longines, Conquest V.H.P. Gold Coast 2018 Commonwealth Games serisini sundu. Bu özel seri, 70 ayrı İngiliz Milletler Topluluğu ülkesinden ve bölgesinden gelen, farklı spor dallarında yarışan atletlerin buluştuğu etkinliğe bir övgü niteliği taşıyor.

Markayla özdeşleşen eşsiz zarafeti, üstün hassasiyet, yüksek teknik özellikler ve sportif bir görüntüyle birleştiren Conquest V.H.P. serisi, kuvars saatlerde yeni bir dönüm noktasını temsil ediyor. Kuvars saatler alanındaki uzun yıllara dayanan deneyiminden güç alan Longines, 80’li yıllardaki başarısını yineliyor. Conquest V.H.P. (V.H.P: Çok Yüksek Hassasiyet) ile özellikle zaman ölçümü faaliyetleriyle, öncüsü ve uzmanı olduğu teknolojiye geri dönüş yapıyor.

Conquest V.H.P. Gold Coast 2018 Commonwealth Games serisi, analog bir saat (± 5 saniye/yıl) için yüksek seviye hassasiyeti ile dikkat çeken özel bir çalışma mekanizmasıyla ve herhangi bir manyetik alana maruz kalma veya temas halinde GPD (otomatik konum belirleme) sistemi sayesinde ibrelerini sıfır konumuna getirme özelliğiyle donatılmış. Olağanüstü çalışma mekanizmasını ortaya çıkaran bu cazip özellikler, çok uzun pil ömrü ve sonsuz takvim özellikleriyle taçlanıyor. Spor serisi saatlerde gelinen son noktayı temsil eden Conquest, özünde yüksek teknik ve estetik görünümü buluşturuyor. Böylelikle Conquest V.H.P. serisi, üstün hassasiyetli saatler arasında öncü konuma yerleşiyor.

Bu büyük uluslararası spor etkinliğinin canlı renklerle bezenen logosundaki ve mavi koala maskotundaki renklerle tasarlanan Conquest V.H.P. Gold Coast 2018 Commonwealth Games modeli, kırmızı V.H.P. kısaltması işlemeli siyah bir kadran, turuncu saat imleri, mavi vurgulu ibreler ile kadran ve çerçeve indeksleriyle geliyor. 41 milimetre çapındaki arka kapağın üzerine “Gold Coast 2018 XXI Commonwealth Games” ibaresi ve Gold Coast 2018 logosu işlenmiş. Bu nadide saat, katlanan tokalı çelik bir bilezikle tamamlanıyor.

Kısa Haber

Related Posts

Comments are closed.

« »