“KISMET” SUPERGIRL, BATGIRL, WONDER WOMAN İÇİN TASARLADI

“KISMET” SUPERGIRL, BATGIRL, WONDER WOMAN İÇİN TASARLADI

10 Aralık 2013 17:23

Özgün tasarımlarıyla farklılığını ön plana çıkarmayı her zaman başaran  “Kısmet By Milka”, DC Comics’ in süper kahramanları  Supergirl, Batgirl ve Wonder Woman’ dan esinlenerek tasarladığı “DC Koleksiyonu” ile bir ilke daha imza atıyor.

T Tasarımcı Milka Karaağaçlı ve cemiyet hayatının sevilen siması Etel Baler’in ev sahipliğini üstlendiği tanıtım gününde Supergirl, Batgirl ve Wonder Woman’ 35 parçalık koleksiyonlarını tanıttı.

BAT GIRL - KISMET BY MİLKA“Kısmet by Milka”, Lisans A.Ş ile yaptığı işbirliği sayesinde, dünyanın en büyük çizgi roman şirketi DC Comics’ in kahramanları Supergirl, Batgirl ve Wonder Woman’ ın lisans haklarını alarak mücevher dünyasında tasarımları ile yine bir ilke imza attı.

Tasarladığı “DC Koleksiyonu” nda çizgi roman dünyasındaki en ünlü kahramanlara mücevherlerinde hayat veren “Kısmet by Milka”, Supergirl, Batgirl ve Wonder Woman’ı sahip olduğu süper güçleri sayesinde, adalet birliğini koruyan birer “yıldız” olarak konumlandırıyor.

Pembe altın, onyx, siyah ve beyaz pırlantalar kullanılarak tasarlanan koleksiyonda, süper kahramanların sembolleri, yıldız simgesi ve özellikle pelerin efekti verilmiş kolyeler dikkati çekiyor.

 

 

 

Manşet, MÜCEVHER

Related Posts

Comments are closed.

« »