KIRMIZI HALININ YILDIZI JAEGER-LECOULTRE

7 Ekim 2016 15:03

73’üncüsü gerçekleşen Venedik Uluslararası Film Festivali ile iş birliği yapan Jaeger-LeCoultre, sinema takvimindeki bu önemli etkinliğe damgasını vurmak için en yeni mücevher tasarımlarını tanıttı. 

Jaeger-LeCoultre, 31 Ağustos – 10 Eylül 2016 tarihleri arasında 73’üncüsü gerçekleşen Venedik Uluslararası Film Festivali ile iş birliği yaptı. İsviçreli dev marka, sinema takvimindeki bu önemli etkinliğe damgasını vurmak için en yeni mücevher tasarımlarını tanıttı.

Jaeger-LeCoultre, Tintoretto’nun çok sayıda tablosuna ev sahipliği yapan ve Venediklilerin çok sevdiği eski bir hayır kurumu olan Scuola Grande di San Rocco’nun restorasyonuna katılarak şehrin kültürel zenginliklerine katkıda bulundu. Venedik Film Festivali aynı zamanda ”Sinemacıya Övgü” ödülüyle Jaeger-LeCoultre’a sinema yönetmenlerinin yaratıcı dehalarına saygı duruşunda bulunma olanağı sunuyor. Doçeler Şehri’nin olağanüstü atmosferine hayran kalan Jaeger-LeCoultre, dişiliğe göz kamaştırıcı, capcanlı bir övgü sunan en son mücevher tasarımlarını bu vesileyle tanıtmış oldu.

Jaeger-LeCoultre her gününü film yapımcılığı sanatına hayat vermeye ve yaratıcılığa adamış olanlara hatırı sayılır bir destek sunuyor ve geçmişini korumaya büyük özen gösteriyor.

Venedik Film Festivali’nin on yılı aşkın süredir resmi partneri olan Jaeger-LeCoultre, festival yönetimi tarafından seçilen Glory to the Filmmaker ödülünü veriyor.

San Sebastian Film festivalinin de sponsoru olan Jaeger-LeCoultre yalnızca aktrisleri değil, kamera arkasında yer alan herkese destek veriyor.

Jeremy Renner, Jaeger-LeCoultre saatini kullandı  

73.Venedik Uluslararası Film Festivali’nde Arrival filminin prömiyerine katılan aktör Jeremy Renner, basın konferansında ve kırmızı halı üzerinde beyaz altın Jaeger-LeCoultre Master Ultra Thin 1907 Grand Feu saati ile dikkat çekti.

Yönetmenliğini Denis Villeneuve’nin üstlendiği provokatif bilim kurgu filmi Arrival’ın başrollerini Amy Adams ve Jeremy Renner paylaşıyor.

FESTİVAL, Kısa Haber

Related Posts

Comments are closed.

« »