‘KARUN’ İLE HAYALLER GERÇEĞE DÖNÜŞÜYOR

9 Şubat 2016 10:36

Kapalıçarşı’da yetişen ve 400 yıllık aile mesleği olan mücevherciliği devam ettiren Karun Mücevher, 14 Şubat Sevgililer Günü için özel tasarım ürünleriyle öne çıkıyor. Marka, 2 saat içinde müşterinin hayalindeki takı veya aksesuarı tasarlıyor…

Kişiye özel tek üretim yapan atölyesi ve ekibiyle sektörde fark yaratan Karun Mücevher, hazır ürünlerinin yanında sadece 2 saat içinde müşterinin hayalindeki takı veya aksesuarı tasarlayarak müşterilerinin hayallerini gerçeğe dönüştürüyor. Üstelik günlerce beklemeden, tam istendiği gibi özenle tasarlanan takı ve aksesuarlar her bütçeye uygun fiyat seçeneğiyle sunuluyor.

Karun Mücevher’in 14 Şubat Sevgililer Günü için her zevke ve bütçeye uygun seçenekler mevcut. Zümrütten yakuta en değerli taşlarla süslenen kolyeler, rengarenk değerli taşların sanat eserine dönüştüğü yüzükler, pırlanta ve elmasın en güzel halini yansıtan küpe, kolye, yüzük ve bileklikler hayatınızdaki en değerli insana verebileceğiniz hediyeler olarak öne çıkıyor.

Markanın ürünleri farklı kullanım şekilleriyle de dikkat çekiyor. Örneğin Turmalin taşından hazırlanan kırmızı kalpli kolye, demonte edilerek iki şekilde kullanılabiliyor.

Karun Mücevher’de kadınların yanı sıra erkekler için de özel ve sıra dışı tasarımlar bulabilirsiniz. Deri ve değerli madenlerin birleşiminden oluşan bileklikler ve kolyeler ön plana çıkarken kol düğmeleri veya tespihlerle fark yaratan hediye seçenekleri de var…

 

Manşet, Sevgililer Günü

Related Posts

Comments are closed.

« »