KARL LAGERFELD SAATLERİ TÜRKİYE’DE

2 Nisan 2015 17:56

Saat ve Saat distribütörlüğünde Türkiye’ye getirilen Karl Lagerfeld saat koleksiyonu, Zorlu Center Saat&Saat mağazasında düzenlenen bir etkinlikle basına ve saat meraklılarına sunuldu.

Saat dünyasının en kraetif koleksiyonlarından biri olmayı başaran Karl Lagerfeld, aynı yaratıcılığı 2015 ilkbahar yaz sezonundaki iki yeni koleksiyonu ile ortaya çıkardı. KARL 7 koleksiyonu en saygıdeğer model olma rütbesini elinde bulunduruyor ve 2015 sezonunda karşımıza daha sofistike modelleriyle çıkıyor. Adını Karl Lagerfeld’in favori sayısından alan KARL 7 serisi, modern görüntüsüyle geleneksel saat tasarımlarından ayrışıyor. KARL 7 modelindeki en belirgin yenilik, kronograf özelliği. İkili kronograf hareketiyle,fonksiyonelliği ve Karl Lagerfeld’in imza stilini kusursuz bir şekilde bir araya getiriyor.

“Graphik”

Karl Lagerfeld’in yeni Graphik koleksiyonu ise, markanın tutku dolu karakterini yansıtıyor. Yarı saydam naylon kasası, iki renkten oluşan eşsiz kadranı ve uzun ömürlü kauçuk kayışıyla, Graphik koleksiyonu markanın oyuncu ruhunu yansıtıyor.

 

IMG_3355 IMG_3356 IMG_3360 IMG_3362 IMG_3368

 

Kısa Haber

Related Posts

Comments are closed.

« »