KALEMİN KAĞITLA VALSİ

11 Ekim 2013 12:58

Saat dünyasının en önemli isimlerinden Saint Honoré saat dışında da harikalar yaratabileceğini tasarladığı kalemle kanıtladı. Stil ve işlevselliği bir araya getirerek kusursuz bir ürün ortaya çıkardı: Gentleman attitude…

Yazı yazmak belki de hiç bu kadar konforlu olmamıştı. Kusursuzluğun örneği olan kalem, kağıda ipeksi dokunuşlar bırakmanızı sağlıyor. Ne yazdığınızın ise pek bir önemi kalmıyor zira yazının görselliği içeriğin önüne fazlasıyla geçiyor.

Marka sade bir tasarımla etkileyici bir görsellik sunuyor. Kalemi sadece şık tasarımıyla översek fazlasıyla haksızlık yapmış oluruz. Çünkü tasarımın yanı sıra işlevselliğiyle de herkesin gözdesi olacağa benziyor.

Kağıdın üzerinden kayıp giden ucu çelikten yapılmış. Kalemin en hassas noktası olan bu kısmı darbelere karşı dayanıklı. Ayrıca bu tasarımı diğer kalemlerden farklı kılan en önemli yanı ise çift tonlu etki yaratması.

Marka kalemi tasarlarken saatlerine gönderme yapmayı unutmamış. Kalemin en üst kısmında bulunan taç, markanın saatlerine göz kırpıyor.

YAŞAM

Related Posts

Comments are closed.

« »