Jaeger-LeCoultre’den 7. sanata 2 proje ile destek

22 Ekim 2013 17:44

“12 Years A Slave – 12 Yıllık Kölelik” Filmi’nin  New York Prömiyeri ve New York Film Festivali kapsamında RALPH FIENNES’ın Onuruna Düzenlenen Muhteşem Gala Gecesi

İlk olarak 3 Ekim’de, İngiliz yönetmen ve yazar Andrea Arnold ile birlikte gerçekleştirdiği  “Filmmaker-in-Residence” girişimini gerçekleştiren Jaeger-LeCoultre,Lincoln Center Film Topluluğu ile uzun yıllar sürecek olan ortaklığı çerçevesinde, 7. Sanatlara iki proje ile daha destek verdi: 8 Ekim gecesi düzenlenen ve yönetmenliğini Steve McQueen’nin üstlendiği “12 Years A Slave” (12 Yıllık Kölelik)  filminin New York prömiyerinin ev sahipliğini üstlenen İsviçreli marka; 9 Ekim akşamı da Ralph Fiennes’in onuruna gerçekleştirilen Muhteşem Gala Gecesi’nin sponsoru idi.

Jaeger-LeCoultre ve Lincoln Center Film Topluluğu 8 Ekim tarihinde usta yönetmen Steve McQueen’i ağırladı. New York’un taşrasında özgür bir zenci adam olan Solomon Northup’un, kaçırılıp köle olarak satılmasını anlatan ve gerçek bir hikayeye dayanan 12 YEARS A SLAVE (12 Yıllık Kölelik) filminin yönetmenlik koltuğunda Steve McQueen otururken, filmin senaryosuna John Ridley imzasını attı. Muhteşem organizasyona filmin gösterimiyle başlandı ve ardından Chiwetel Ejiofor, Michael Fassbender, Lupita Nyong’o, Sarah Paulson, Paul Dano gibi ünlü isimlerin de aralarında bulunduğu film ekibiyle soru-cevap gerçekleştirildi.

 

Manşet, SAAT

Related Posts

Comments are closed.

« »