JAEGER-LeCOULTRE’DAN ŞIK BİR KUTLAMA

19 Ocak 2016 11:54

Jaeger-LeCoultre, ikonuk Reverso’nun 85. yaş günü için SIHH’de bir kutlama etkinliği düzenledi.

Jaeger-LeCoultre ikonik Reverso modelinin 85. yaş gününü Cenevre’de 800 konuğun katıldığı şık bir davetle kutladı. Davetliler Jaeger – LeCoultre’un eşsiz saatçilik yeteneklerini ve Métiers Rares becerilerini gözler önüne seren gerçek bir başyapıt olan Reverso Tribute Gyrotourbillon’u keşfettiler.Şık ve sofistike bu model sıra dışı bir mekanizma olan Gyrotourbillon ile donatılmış.

Jaeger-LeCoultre CEO’su Daniel Riedo’nun ev sahipliğini üstlendiği gecede markanın konukları ve davetlileri bir araya geldi: Catherine Deneuve, Clive Owen, Carmen Chaplin, Sarah Gadon, Elisa Sednaoui, Hubertus Hohenloe ve Eva Riccobono geceye katılan isimler arasındaydı.

Christian Louboutin, özel Reverso koleksiyonunun lansmanı için onur konuğu olarak SIHH’e katıldı ve bu unutulmaz geceyi dev markayla birlikte paylaştı. “Biz Reverso’yu seviyoruz. O gerçek bir stil ikonu ve harika bir tasarım. 85 yıllık geçmişiyle, her bileğe göre mutlaka bir Reverso vardır.” diyen markanın dostu Clive Owen ise, geceyi renklendiren diğer isimler arasındaydı.

Gecenin diğer bir sürprizi çağdaş sanatçı Daniel Wurtzel idi Wurtzel, havada büyüleyici bir bale gösterisi sergiledi; iki kontrast kumaş parçası havada çeşitli şekiller oluşturdu ve Reverso’nun çift doğasına ahenkle eşlik etti. Parti esnasında konuklar Christian Louboutin’in oje standında farklı renklerdeki ojelerin keyfini çıkardılar.

191Kokteyl, dans pistinin neşeli ruh halini belirleyen DJ Cerrone’nin seti ile başladı. Pistin arkasında bulunan dijital ekrandan bu eşsiz anı tüm konuklarla ve etkinliği canlı olarak takip edenlerle paylaşmak için #Reverso85 etiketi fon olarak yansıtıldı.

Manşet, Sihh2016

Related Posts

Comments are closed.

« »