Rendez-Vous St Valentin

Jaeger-LeCoultre Rendez-Vous ile 14 Şubat’a Özel “NOT: Seni Seviyorum!” – “PS: I Love You!”

3 Ocak 2014 18:39

Rendez-Vous St ValentinJaeger-LeCoultre 14 Şubat Sevgililer Günü’ne özel olarak “Rendez-Vous” saatini gizemli bir kırmızı deri kayış ile donatıyor. İç kısmında mesaj konulabilen gizli bir bölmeye sahip, ince detaylarla süslenmiş bu özel kayışlı Rendez-Vous saati, kendisine hediye edilecek her kadının kalbini çalacak. Siz bu özel mesaj bölümüne hangi sözcükleri iliştireceksiniz?

 İsviçre’nin en prestijli saat markalarından Jaeger-LeCoultre’nin Rendez-Vous modeli, otantik zaman ölçme biliminin zamanı aşan güzelliğini adeta taçlandırır nitelikte. O, teknik ve estetikle ölümsüzleşen en güzel kreasyonların cazibesini doğal bir şekilde bir araya getirmekte ve özetlemekte.

14 Şubat Sevgililer Günü’ne özel kırmızı deri kayış ile donatılmış Rendez-Veus modelinin dişiliği, sahip olduğu zarif duruştaki ayrıntılardan oluşuyor. Birbirine mükemmel uyumlu kasası ve kadranı ile mekanik hareket için mükemmel bir zemin hazırlıyor. Bu otomatik kalibre tamamen Jaeger-LeCoultre atölyelerinde, bir gece/gündüz göstergesi ve ortasında guilloché dekorlu bir akrep ve yelkovan ile üst düzey saatçilik geleneklerinin en iyisini yansıtacak şekilde üretiliyor. Zaman sakince akıyor ve pırlanta mıhlamalı bezelin her geçen anı aydınlatan ışıltısı ile yıkanıyor. Zarifliği ve en özel mesajlara tanıklık edecek kırmızı kayışı ile Rendez-Veus, sevgililer günü için en özel hediye niteliğinde.

 

Manşet, SAAT

Related Posts

Comments are closed.

« »