IWC’NİN MARKA YÜZÜ ADRIANA LIMA ‘DÖVÜŞTÜ’

12 Ekim 2016 10:13

IWC marka elçisi Adriana Lima, Rio de Janeiro’da bir boks salonunu ziyaret ederek çocuklar ve gençlerle birlikte antrenmanlara katıldı.

IWC marka elçisi Adriana Lima, Laureus’un desteklediği “Barış İçin Dövüş” projesinde yer alan çocuklarla birlikte Rio de Janeiro’da bulunan yerel bir boks salonunda antrenman yaptı. IWC marka elçisinin antrenman yaptığı sporcular, İsviçreli lüks saat üreticisinin 2005’ten beri etkin şekilde desteklediği Laureus Sport for Good Foundation’ın “Barış İçin Dövüş” (Luta pela Paz”) adlı projesinde yer alıyor. Proje gençlere ilham vermek amacıyla spor ile eğitimi bir araya getiriyor.

Brezilyalı süper modelin örgülü saçları, siyah eşofmanı ve dönüşümlü taktığı kırmızı ve gümüş rengi boks eldivenleriyle gençler ve antrenörleriyle antrenman maçı yapmasını küçük çocuklar hayranlıkla seyretti.

10 yılı aşkın süredir boksla ilgilenen Lima “Ringte olma ve boks tutkumu çocuklarla paylaşma fırsatı yakalamaktan gurur duydum. Bu projenin özgüvenlerini artırması, ne kadar değerli olduklarını ve neler yapabileceklerini onlara gösteriyor olması gerçekten çok önemli.” sözleriyle duygularını dile getirdi.

Laureus’a özel bir saat:

Portofino Automatic Moon Phase 37 Edition “Laureus Sport for Good Foundation”

Elverişsiz koşullardaki çocukları ve gençleri desteklemek İsviçreli lüks saat üreticisinin sosyal sorumluluk yaklaşımının en önemli taşlarından birini oluşturuyor. Marka, bu yılın başında Portofino Automatic Moon Phase 37 Edition “Laureus Sport for Good Foundation” modelini çıkardı. Saat dünya çapında 1500 örnekle sınırlı ve IWC’nin Laureus’u desteklemek amacıyla tasarladığı 10. özel edisyon. Kasa sırtında Kıbrıs Rum Kesimi’nden Eleni Partakki’nin kız ve oğlan çocuklarını top oynarken gösteren resminin kabartması mevcut. 16 yaşındaki Partakki, Kıbrıs Rum Kesimi ve Kıbrıs Türk Kesimi’ndeki kız ve oğlan çocuklarını birlikte basketbol oynamaya teşvik eden Laureus projesinin katılımcıları arasında yer alıyor.

Kısa Haber

Related Posts

Comments are closed.

« »