IWC Schaffhausen’den Su Üzerinde Butik

10 Ekim 2013 15:19

İsviçreli saat yapımcısı IWC Schaffhausen, lüks bir yolcu gemisinde yer alan ilk butiğinin açılışını duyurdu. 310 metre uzunluğundaki lüks gemi, içerisindeki dünya markalarıyla da yolculara unutulmaz deneyimler yaşatıyor.

‘Mariner of the Seas’ isimli gemi, bir IWC butiğine ev sahipliği eden ilk cruise gemi oldu. Yeni butik, IWC’nin büyüleyici seçkin saat yapımcılığı dünyasına girmenizi sağlayan farklı platformlardan biri. Su üzerindeki eşsiz butik IWC’nin küresel bağlamda açtığı ilk gemi butiği ve Asya’da Singapur ile Şanghay/Çin arasında düzenlenen yolculuklarda hizmet veriyor. ‘Mariner of the Seas’ lüks konaklama imkanları ve seçkin mutfak kültürleriyle dinlendirici sığınaklar olmayı hedefleyen Voyager sınıfı gemilerin ikinci neslinin temsilcisi. Bu gemiler deniz aşırı seyahat edenlerin ve lüks markaların gereksinimlerini değerlendirmek konusunda benzersiz bir beceriye sahip; dolayısıyla personel yolcuların ihtiyaçlarını ve taleplerini en iyi biçimde karşılayarak gemileri mükemmel bir alışveriş güzergahı haline getiriyor.

Klasik Zarafet

Butik, IWC’nin mühendislik ile inovasyonu kapsayan ve tüm dünyada tanınan felsefesini tam anlamıyla somutlaştırıyor. Koyu renkli ve beyaz ahşap, cam, deri ve cilalı çelik butiğe hakim olan unsurlardan sadece birkaçı. Bu unsurların olağanüstü birlikteliği markanın teknik hedeflerini vurgularken aynı anda hem zarif hem de davetkar olmayı başaran bir atmosfer yaratıyor.

Heyecan Verici Dönüm Noktası

IWC CEO’su Georges Kern “Bir yolcu gemisinde yer alan ilk IWC butiğinin açılışını duyurmaktan gururluyuz ve dünyanın dört bir yanında bu heyecan verici dönüm noktasını IWC ile yaşamak isteyen misafirlerimizi dört gözle bekliyoruz” diyor. Yaklaşık 60 metrekarelik butiğin tasarım konsepti IWC’nin altı saat ailesinin tamamını kapsarken tüm misafirler için sıra dışı bir alışveriş deneyimini garantileyen kaliteli bir hizmet anlayışı sunuyor.

SAAT

Related Posts

Comments are closed.

« »