IWC İLE YENİ YILA ‘MERHABA’

1 Aralık 2015 16:14

IWC Schaffhausen, yeni yılda sevdiklerini ayrıcalıklı hissettirmek isteyenler için zamansız tasarımı ve sofistike özellikleriyle birbirinden farklı iki  model sundu.

IWC Portofino Hand-Wound Pure Classic erkekler, IWC Portofino Automatic 37 ise kadınlar için yeni yılı daha ilk gününden özel hale getirecek hediye seçenekleri olarak göze çarpıyor.

Minimalist tasarımı ve ölçülü zarafetine dayalı cazibesini koruyarak yenilenen  Portofino ailesinin yeni üyesi Portofino Hand-Wound Pure Classic, özgün çekiciliği ve tarzından ödün vermeyen mütevazi duruşuyla, sevdiklerine sonsuzluğu simgeleyen bir hediye almak isteyenler için son derece ideal.

IWC Schaffhausen,  Portofino saat ailesine 37 milimetre kasalı modeller ekleyerek, seriyi nispeten küçük ölçülerdeki saatleri tercih eden saat severler için çok daha cazip hale getirdi. Işıldayan taşlar saate dikkat çekici bir berraklık ve gösteriş katarken, tasarım şık ve yalın görünümünü korumayı sürdürüyor. Bezelleri pırlanta döşeli olan kırmızı kayışlı saat, yılbaşı ruhuna hitap ediyor.

Manşet, SAAT

Related Posts

Comments are closed.

« »