İSTANBUL SHOPPING FEST

6 Haziran 2015 13:34

Bu yıl 5. kez organize edilen İstanbul Shopping Fest (İSF), düzenlenen etkinliklerle eğlenceyi ve alışverişi bir arada sunuyor. 28 Haziran gününe kadar sürecek olan festival kapsamında İstanbul, tüm yönleriyle cazibe merkezi haline dönüştürülecek.

Bu yıl beşincisi düzenlenen ve eğlenceyle alışverişi bir arada sunacak olan İstanbul Shopping Fest, etkinliklerine büyüleyici Boğaz manzarası eşliğinde Ortaköy Meydanı’nda gerçekleştirdiği açılış partisiyle başladı. Ziyaretçiler ayrıca Türkiye’nin en popüler radyo DJ’lerinden Geveze ve yetenekli orkestrası “Fazla Mesai” ile de bir araya geldi.

İstanbul Shopping Fest’in heyecanla beklenen indirim günleri bu yıl da var. Bu heyecan 12 Haziran’da Mall Of İstanbul’da gerçekleşecek “Efsane İndirim” günü ile başlayacak ve “Konsept İndirim Günleri” ile devam edecek. 13 Haziran Kozmetik Günü, 14 Haziran Çocuk ve Eğlence günü, 15 Haziran Lezzet Günü, 20 Haziran Evini Güzelleştir günü, 21 Haziran Teknoloji Günü, 27 Haziran Jean Günü, 28 Haziran ise Ayakkabı Çanta Günü.

 

Kısa Haber, YAŞAM

Related Posts

Comments are closed.

« »