İSTANBUL JEWELRY SHOW 39. KEZ KAPILARINI ZİYARETÇİLERİNE AÇTI

16 Ekim 2014 17:16

İstanbul Jewelry Show 16-19 Ekim 2014 tarihleri arasında 39. Kez mücevher ve saat endüstrisi profesyonellerini bir araya geliyor. Fuar, Doğu Avrupa’dan Yakın Asya’ya, Rusya’dan Ortadoğu’ya Kuzey Afrika’dan Türk Cumhuriyetleri’ne kadar dünya çapındaki en önemli alıcılarla tanışma ve işbirliği imkanı sunuyor.

16-19 Ekim 2014 tarihleri arasında mücevher ve saat endüstrisi, sektörün en önemli etkinliği olan Istanbul Jewelry Show’da 39. kez bir araya geliyor. Fuar, Doğu Avrupa’dan Yakın Asya’ya, Rusya’dan Ortadoğu’ya Kuzey Afrika’dan Türki Cumhuriyetler’e kadar dünya çapındaki en önemli alıcılarla tanışma ve işbirliği imkanı sağlıyor.

EKİM FUARI İLE GELEN FIRSATLAR

Fuar, ziyaretçilerine altın takı, pırlantalı mücevher, değerli taş, inci, montür, gümüş, saat, vitrin dekorasyon, makine, ekipman ve kasa sektöründen 600’ün üzerinde firma ile tanışma fırsatı sunuyor.

Türkiye’nin yanısıra, Hong Kong ve Tayland’dan ülke pavilyonları ile Hindistan, Çin, Lübnan, Belçika, İtalya, BAE, Malezya, Meksika, Almanya, Yunanistan başta olmak üzere toplam 14’den fazla ülkeden yabancı firma ve alanında lider marka en son ürünleriyle fuarda yer alıyor.

ISTANBUL JEWELRY SHOW Ekim Fuarı’na; Ekonomi bakanlığı tarafından ; ABD, Almanya, Azerbaycan, BAE, Bahreyn, Cezayir, Çek Cumhuriyeti, Fas, Hindistan, İran, Katar, Kazakistan, Litvanya, Lübnan, Polonya, Rusya, Singapur, Suudi Arabistan, Umman ve Ürdün’den Alım Heyeti programı gerçekleştirilmesi planlanıyor.

Üreticiler, toptancılar, mümessiller, ihracatçılar, tasarımcılar ve tedarikçiler; tüm sektör profesyonelleri bir araya getiren, fuar, Noel, Yeni Yıl, tatil sezonu ve yıl sonu siparişleri için en doğru zamanlamayı sunuyor.

 

HABER, Manşet, MÜCEVHER

Related Posts

Comments are closed.

« »