İş Dünyası ve Markalar Burada: MARKA 2014

20 Aralık 2014 10:09

Her yıl daha güçlü bir içerik sunma ve ilham veren bir deneyim yaşatma heyecanıyla düzenlenen MARKA Konferansı, bu yıl 18-19 Aralık tarihlerinde Hilton İstanbul Bomonti’de gerçekleşti. Türkiye’de özel sektörün buluştuğu en güçlü platform olarak anılan konferans; tüm liderleri, pazarlama ekiplerini ve en güçlü markaları bir araya getirdi.

MARKA 2014’ün bu yılki konuşmacıları arasında efsane mimar Rem Koolhaas, büyük aktivist ve müzisyen Bob Geldof ve ünlü oyuncu/model/girişimci Lily Cole’ın da aralarında olduğu tüm dünyada uzmanlıklarıyla ün yapmış 32 isim, iki gün boyunca özel hazırlanmış içeriklerini sunmak üzere yüksek temposu, teknolojisi ve tasarım gücüyle seyircisini etkilemeye hazırlanan MARKA 2014 sahnesinde yer aldı. LVMH’de Saat Grubu Başkanı olan Jean-Claude Biver ‘in de konuşmacı olarak yer alması bekleniyordu ancak geçirdiği bir rahatsızlıktan ötürü MARKA 2014’e katılamadı. Kısa bir video ile salondaki konuklara mesajı iletildi.

Marka Konferansı, bir sonraki yıl da aynı heyecan ve özveriyle iş/ marka dünyasından önemli isimleri ağırlamaya devam edecek.

Kısa Haber

Related Posts

Comments are closed.

« »