Hücresel Devrimin Adı…

11 Ekim 2013 13:02

Lüks bakımın adı olan, İsviçre Markası La Colline’in; ’ NativAge Serum’ ve kremi ile cildinize istediğinden daha fazlasını verin. Serumun ardından uygulayacağınız krem ile yüzünüzde yaşlanma karşıtı bir kalkan oluşturun.

NativAge, bu ilk evrensel yaşlanma karşıtı formülü ve ekolojik yenileyiciliğiyle birlikte en üst etkiyi yalnızca size sunarken, olağanüstü aktif içerikleri ile ‘Hücre Yaşamını Arttırıcı’ etki sağlayarak cildinizi şımartarak şaşırmanızı sağlayacak.

Yıllar süren araştırmalar sonucunda La Colline, markanın karakteriyle uyum sağlayan yüksek standartlı  yaşlanma karşıtı bakımlar ile günümüzde yeni bir devri başlattı. Marka; NativAge ile ilk evrensel yaşlanma karşıtı formülü ve ekolojik yenileyiciliğiyle birlikte en üst etkiyi sunar. Olağanüstü aktif içerikler ile Hücre Yaşamını Arttırıcı, hücresel enerji içerisinde serbest radikallerin değerlendirilmesini sağlayan cilt bakım kremi, oksijenlenme, nemlendirme ve koruma işlevini üstlenir. Hücresel metabolizmanın en üst düzeyde onarılmasını sağlayan Lüks bakımın markası Colline ile yeni enerjiyle dolan cilt, gençlik ışıltısını yeniden kazanmış olur.

YAŞAM

Related Posts

Comments are closed.

« »