HUBLOT’NUN YENİ YÜZÜ “BAR REFAELI”

9 Temmuz 2015 17:27

Dünyaca tanınmış supermodel Bar Refaeli, Hublot’nun kadın kampanyasının yüzü olarak, Kobe Bryant, Shawn “Jay Z” Carter, Dwyane Wade, Pelé, Usain Bolt ve daha birçok ünlü isimlerin bulunduğu marka elçilerinin arasına katıldı.

Bar Refaeli, dünya genelinde zamanının en iyi top modellerinden biri olarak tanınıyor. Mesleğe 2007 Sports Illustrated dergisinde başlayan Bar, 2009’da Sports Illustrated’da kapak modeli olarak yer aldı. Bar Refaeli, duygularını “Hublot’nun ilk kadın marka yüzü olmak oldukça heyecan verici. Uzun yıllardır hayranı olduğum bu ailenin şimdi bir parçası olmaktan gurur duyuyorum.” şeklinde aktardı. Bar Refaeli, kumaşı İsviçreli dantel üreticisi Bischoff tarafından Hublot için özel olarak üretilen Hublot’nun yeni kadın koleksiyonu Big Bang Broderie’nin tanıtımlarında da yer alıyor.

Çekici ve cazibeli: Big Bang Broderie

İsviçre’nin önde gelen markalarından Bischoff tarafından yaratılan, %100 İsviçre Yapımı ve atalardan kalma bu çok güzel St. Gallen dantelleri ile babaannelerin iğne işlerinin hatıralarına gönderme yapılıyor. Narin detayları ile oldukça feminen bir saat olan Big Bang Broderie, ilk olarak altın, çelik ve siyah pırlantalı siyah kasalı versiyonları ile 3 model olarak sunuldu. Aylar süren teknik araştırma ve geliştirme çalışmalarıyla ortaya çıkan tasarımın bezelinde ve 11 adet pırlanta ile tamamlanan kadrandaki kuru kafa deseni ile isyankar bir ruh sergileniyor.

 

Manşet, SAAT

Related Posts

Comments are closed.

« »