HUBLOT’dan Türkiye’ye Özel Tasarım

28 Ağustos 2015 10:54

Hublot, lezzeti ülkemiz sınırlarını aşan Türk kahvesinden esinlenerek Türkiye’ye özel sınırlı üretim iki model tasarladı.

Kahveyi severiz biz; yudum yudum, tadına vara vara içmeyi severiz.  İki parmağımızın arasında zarifçe tuttuğumuz fincandan  kokusunun odaya yayılmasına dayanamayız. Ne az ne çoktur, tam kıvamında ve olması gerektiği miktardadır. Asırlar önce kahve ile tanışan bizler, kendi pişirme yöntemlerimizi, kavrulmuş Türk kahvesi lezzetini ve kültürünü dünyanın dört bir yanına taşıdık. Vazgeçilmez ve özel bir lezzettir kahve. O kadar sevdik kahveyi,  ona “keyif” dedik,  “sohbet” dedik hatta renk skalasında kocaman bir yer ayırarak “kahve rengi” dedik.

Yüzyıllardır kültürümüzün ayrılmaz bir parçası olan kahve, lüks saat üreticisi Hublot’nun da dikkatinden kaçmadı. Geleneksel üretim teknikleri ile son teknolojiyi buluşturan marka, Türk kahvesinden ilham alarak sadece ülkemizde satışa sunulacak özel bir koleksiyon hazırladı. Tıpkı kahve üretiminde olduğu gibi saat yapımcılığında da öncelikli koşul, en iyi malzemeleri seçerek işe başlamak. Classic Fusion Koleksiyonu içerisinde yer alan bu özel modeller, titanyum ya da markanın patenli 18 ayar altın malzemesi olan ‘King Gold’ kasa versiyonları ile satışa sunuluyor.  Modellerin kadranları ve kauçuk üzerine dikilen krokodil deri kayışları, Türk kahvesi renginde tasarlandı. Hublot Classic Fusion Turkish Coffee King Gold modeli 50 adet, Hublot Classic Fusion Turkish Coffee Titanium modeli ise 100 adet olarak sınırlı sayıda satışa sunuldu.

 

Manşet, SAAT

Related Posts

Comments are closed.

« »