HUBLOT, İKİNCİ BÜYÜK FABRİKASINI AÇTI

3 Kasım 2015 15:06

Artan talepleri karşılamak ve üretimin yükselen grafiğini sürdürmek amacıyla ikinci fabrikasının açılışını gerçekleştiren Hublot, böylece Nyon’daki üretim alanını ikiye katlamış oldu.

Hublot Yönetim Kurulu Başkanı ve LVMH Group Saat Bölümü Başkanı Jean-Claude Biver ile Hublot’nun CEO’su Ricardo Guadalupe, Hublot’nun ikinci büyük fabrikasının resmi açılışını gerçekleştirdi. Aralarında tüm dünyadan marka elçilerinin, VIP misafirlerin, markanın dostlarının ve gazetecilerin yer aldığı 300 davetli etkinliğe katıldı. Markanın tarihindeki bu dönüm noktasını kutlamak için yola çıkan gibi marka elçileri yeni binaya geçişin anahtarlarını devralmak için törende yer aldılar. Etkinlik Pelé’nin vuruşuyla başladı, Michel Pont’un golüyle devam etti. Bunları, Bar Refaeli’nin dünyadaki tüm Grand Prix noktalarında bulunan Formula 1TM tarzında, iki bina arasında direkt ulaşım sağlayan, yürüyüş parkurunu kullanarak H1 ve H2 binaları arasında gerçekleşen gösterişli varışı tamamladı.

Bu etkinlik, ikonik Big Bang koleksiyonunun 10. yıl dönümünü kutlama amacıyla Hublot’nun dünya genelindeki 73 mağazasında kampanyanın başlangıcı oldu.

Kısa Haber

Related Posts

Comments are closed.

« »