Hautlance HL2

HL2.0 Koleksiyonuna Yeni Bir Soluk

23 Ocak 2014 17:12

Hautlance, 2004 yılından bu yana mimari kodları baskın, zarif ve tutarlı çizgilerle şekillenmiş saatler üretiyor. Markanın mikromekanik sanatının eşi az bulunur örneklerinden olan HL2.0 koleksiyonunu üç adet patentli yeni donanıma sahip HL2.3 ile zenginleşiyor.

Henüz çok genç olmasına rağmen çağdaş saatçilik markaları arasında kendine sağlam bir yer edinen Hautlence, HL2.0 koleksiyonunun ikinci jenerasyonu olma özelliğini taşıyan HL2.3 ile karşımızda. Hautlance, retrograde dakika ve güç rezerv göstergesi bölümü  bulunan modeliyle ilk kez otomatik kurum mekanik mekanizmalı bir model sunuyor.

Göstergelerde yüksek görünürlükHautlance HL2

Mikromekanik sanatının eşi az bulunur örneklerinden olan HL2.0 koleksiyonunun bu yeni üyesinin siyah titanyum kasası 18 karat 4N pembe altın ve çizilmeye dayanıklı üç boyutlu safir kristalle tamamlanıyor.

İndeksleri Superluminova olarak tasarlanan modelin tüm rakam ve göstergeleri, gece de okunabilirlik sağlanması adına ışıklandırılmış. 30 metre su geçirmezlik özelliğindeki otomatik mekanizmalı saat, 45 saat güç rezervine sahip. Koleksiyonun 3 modeli de 28’er adet üretildi.

SAAT

Related Posts

Comments are closed.

« »