GRAHAM “SILVERSTONE RS GMT”

8 Temmuz 2015 16:40

Uçakla sık seyahat edenler, iş adamları, gezginler ve yarışçıların hepsi klasik güzelliği ve teknolojik yeterliliği bir arada görmek isterler. Silverstone RS GMT; kronograf, GMT, tarih göstergesi, takometre ve flyback özelliklerinin kombinlendiği özel bir saat olarak dikkat çekiyor.

Graham kendine has çizgisiyle, modern saatleri klasik stille birleştirmenin havalı duruşunu yeni Silverstone RS GMT ile bir kez daha kanıtlıyor. Graham, bir erkeğe yeni bir saat geliştirirken, yaratıcılığı ön plana çıkarıp geçmişin değerlerini ve çağdaş vizyonunu ustalıkla bir araya getirmeye büyük önem veriyor.

Uçakla sık seyahat edenler, iş adamları, gezginler ve yarışçıların hepsi klasik güzelliği ve tekonlojik yeterliliği bir arada görmek isterler. Silverstone RS GMT, kronograf, GMT, tarih göstergesi, takometre ve flyback özelliklerinin kombinlendiği özel bir saat olarak dikkat çekmekte. Sportif ve klas bir tasarımın fonksiyonel detaylarla zenginleştirildiği Silverstone RS GMT kolay okunabilen GMT fonksiyonu ile hassas bir zaman ölçümü, saat 6 hizasında yer alan tarih göstergesi ile de gezginlerin dünyanın dört bir yanında doğru zamanı yakalamalarına olanak sağlamakta. Saat, dakika, saniye göstergelerinin yanı sıra takometre ile donatılan kronograf, ortalama hızın yüksek hassasiyet ile ölçümlenmesine imkan veriyor. Saati tamamlayan flyback fonksiyonu durdurulmadan kronografı sıfırlayabilmekte. Kırmızı alüminyum butonun harekete geçirilmesi ile saniye göstergesi sıfır noktasından tekrar başlamaktad. Bu fonksiyon pilotlar tarafından oldukça tercih edilmekte.

Zarif  çelik kasasının alüminyum kırmızı şerit ve “Clous de Paris” işlemeleriyle dikkat çeken Silverstone RS GMT, açık siyah kadranı, iki adet sayacı ve mekanizmasının olağanüstü görünümüyle muhteşem duruyor.

GRAHAMSILVERSTONE RS GMT

Manşet, SAAT

Related Posts

Comments are closed.

« »