Giugiaro Design Tasarımı Yeni Astron Modeli

31 Temmuz 2015 11:41

Seiko Watch Corporation, Seiko Astron GPS Solar’ın, Giugiaro Design işbirliğiyle tasarlanan yeni modelini sunmanın mutluluğunu yaşıyor.Astron GPS Solar Kronograf teknolojisi ile dünyanın en gelişmiş makinelerinden birine, Giugiaro Design ise bir çok alandaki yenilikçi tasarımlarıyla rakipsiz bir üne sahip. Olağanüstü  8X kalibre ile donatılmış  yeni model, ağustos ayında, 5000 adet ile sınırlı sayıda piyasaya sunulacak.

Astron GPS Solar Kronograf  her şeyden önce, uluslararası seyahat edenler için üretilmiş ideal bir spor saati. 6 saatlik yüksek hassasiyette ölçüm yapabilen kronograf özelliğine de sahip olan saat, sadece bir butona basmanız ile kendisini bulunduğunuz zaman dilimine göre ayarlıyor. Gösterişli hafif titanyum kasası ile çerçevelenen, yeni Arabi numaralar ve renk dokunuşları ile tasarlanmış okunaklı kadranı, saate kullanıcısının hoşuna gidecek spor bir hava katıyor.

Saatin, spor bir araba tekerleği şeklinde tasarlanmış arka kapağında “Giugiaro Design Limited Edition” ibaresi ve seri numarası işlenmiş. Her model isteğinize göre değiştirebileceğiniz, ortası seramik titanyum bilezik ve ayrıca deri bir kayış ile birlikte satışa sunuluyor. Hız ölçümü yapabilmek için “takimetre” saatin üst kasa çerçevesine, (UTC) zaman dilimleri ise camın içindeki kadran çerçevesi üzerine işlenmiş.  

 

 

Kısa Haber, SAAT

Related Posts

Comments are closed.

« »