FREDERIQUE CONSTANT’TAN “AKILLI” TASARIM

18 Eylül 2015 17:44

Fullpower’ın MotionX® Teknoloji Platformu tarafından güçlendirilen Frederique Constant Horological Smartwatch, Amerika ve İsviçre’nin ardından tüm dünyada satışa sunuldu.

İsviçreli lüks saat üreticisi Frederique Constant, şu günlerde Fullpower Teknolojileri ile birlikte geliştirdiği modeli Horological Smartwatch’u satışa sunmanın mutluluğunu yaşıyor. Teknolojik fonksiyonlarla donatılan saatler ilk olarak İsviçre ve Amerika’da satışa sunulmuştu; şimdi ise artık tüm dünyada satışa sunuluyor. Eylül ayından itibaren de Maya Saat distribütörlüğünde Türkiye pazarına giriş yapacak.

Fullpower Teknolojileri firması, Manufacture Modül Teknolojileri iş birliği ile gerçekleştirilen üç yıllık araştırma geliştime faaliyetlerinin ardından geçtiğimiz şubat ayında Frederique Constant MotionX®  Horological Smartwatch’ı tanıtmıştı. Modeller, Fullpower’ın MotionX® teknoloji platformu tarafından güçlendirilmiş fonksiyonları ile kullanıcısına günlük süreçleri hakkında aktif hareket ve uyku rutinleri ile ilgili bilgileri sağlıyor. Horological Smartwatch; MotionX aktivite takibi, 2 yılın üzerinde batarya ömrü, sleeptracker (uyku izleme), harekete geç alarmı, dinamik koçluk, daima reel tarih ve zaman fonksiyonları ile donatıldı. Ayrıca, otomatik OTA saat yazılım güncellemeleri, İOS ve Android işletim sistemlerinin her ikisi için de uygun.

Tutku ile çalışmanın eseri ‘akıllı’ mekanizmalar

Ürünün lansmanında alınan olumlu tepkilerin ardından Frederique Constant bu yıl düzenlenen Baselworld fuarında 5 farklı versiyonuyla 4 yeni erkek modelini tanıttı. Frederique Constant’ın CEO’su Peter Stas, Horological Smartwatch’ı anlatırken “Frederique Constant’ın bu saatleri ; şık, akıllı ve iki yılın üzerinde batarya ömrü ile bağlantı garantisi veriyor. Zamansız tasarımları ve analog kadran dizaynı ile  Frederique Constant sevilen klasik tasarımı istenilen teknolojik yeniliklerin kombinasyonu olan bir saat yarattı. ” diyor. Fullpower-MotionX’in Kurucusu ve CEO’su olan Philippe Kahn ise “Frederique Constant, MotionX MMT Platformunu saatlerine uygulayarak büyüleyici bir iş ortaya çıkardı. Bunlar muhteşem geleneksel akıllı saatlerdir. ” açıklamasında bulundu.

Manşet, SAAT

Related Posts

Comments are closed.

« »