FREDERIQUE CONSTANT’IN YENİ İYİLİK ELÇİSİ ‘GWYNETH PALTROW’

18 Mayıs 2016 17:03

Yardım kuruluşlarına yaptığı katkılarla  bilinen Frederique Constant, Oscar ödüllü aktris ve hümanist Gwyneth Paltrow’u yeni iyilik elçisi olarak tanıttı.

Frederique Constant 2004 yılından beri çeşitli hayır kuruluşlarına Ladies Collection’dan satılan her saat için 50 dolar  bağışlıyor. Hollywood’un en yardımsever kadılarından biri olan Oscar ödüllü Gwyneth Paltrow ise, bu yıl DonorsChoose organizasyonunun küresel iyilik elçisi oldu. Bu organizasyon direk olarak eğitim projelerini destekliyor.

Frederique Constant’ın yeni yardım kampanyasının elçisi olmaktan dolayı gururluyum diyen Paltrow, “Frederique Constant’ın mükemmel bir marka olduğunu düşünüyorum, Yardım için olan tutkumuz ve paylaşma istediğimiz bizi bir araya getirdi. Bu kadar sağlam değerleri olan bir şirketle çalışabilmek gerçekten muhteşem ve beni seçtikleri için çok onurlandım.” şeklinde konuştu.

Frederique Constant’ın kurucularından ve yöneticilerinden Aletta Stas ise, “Gwyneth Paltrow’un  yeni elçimiz olmasından dolayı çok mutluyuz. Markamız ve onun sayesinde, çok fazla çocuğun hayatına dokunabileceğiz.” dedi.

Kısa Haber

Related Posts

Comments are closed.

« »