Fonksiyonel ve Kullanışlı ‘BOVET Amadeo Fleurier Monsieur’

19 Mart 2015 10:45

Bovet 1822, ultra spesifik ve kullanışlı fonksiyonları ile dikkat çeken Amadeo Fleurier Complications koleksiyonuna dahil ettiği çevrilebilir sistemli ( kol saati, masa saati ve kolye saati) yeni modeli Amadeo ile fark yaratıyor.

İlk olarak beş yıl önce Amadeo çevrilebilir kasa konseptini geliştiren Bovet 1822, dahiyane bir sistemle kol saati, cep saati, pandantif kolye ve aynı zamanda masa saati olarak ayarlanabilen bir model üretti. Amadeo çevrilebilir sistem, benzersiz fonksiyonelliği ve dayanıklılığı ile saat koleksiyonerleri tarafından beş yıl içinde büyük ilgi gördü.

2015’te ise rafine ve elegan bir görünüme sahip olan Monsieur BOVET, klasik ve zamansız  yeni bir arketip olarak dikkat çekiyor. Yeni kalibreyle donatılan saat, manuel kurmalı mekanizması ile 7 günlük güç rezervine sahip.  Tasarım; merkezden uzakta, saat 12 yönünde konumlandırılmış kadranında yer alan akrep ve yelkovanının yanı sıra mekanizmasının sıra dışı yapısı ile hayranlık uyandırıyor. Saat 6 yönünde bulunan saniye göstergesi dikey eksenlerde hareket ediyor. Ana çark ve köprüsü saat 4 yönünde, güç rezervi göstergesi ise 10 yönünde görülebiliyor. 30 metre su geçirmezlik özelliği var.

AMADEO FLEURIER MONSIEUR BOVET

 

 

 

Kısa Haber

Related Posts

Comments are closed.

« »