Fobe’den Flex’it Koleksiyonu

10 Ekim 2013 16:42

Yazın sıcak günlerine ve ılık akşamlarına her kıyafeti fazlasıyla tamamlayacak, patentli örgü tasarımı ile Flex’it koleksiyonu, ayrıcalıklı tasarımlar dünyasına adını büyük harflerle yazdırmaya devam ediyor.

İtalyan Mücevhercisi FOBE Flex’it koleksiyonu ile daha yenilikçi ve yaratıcı yönünü ortaya çıkarıyor.1929 yılından itibaren tüm koleksiyon ve tasarımlarında kendi değerleri olarak nitelendirdiği, yüksek kalite, detaycı yaklaşımı, en kaliteli malzeme ve üretimini her şeyin üzerinde tutuyor. 2007 yılından itibaren ise imzasını Vicenza’dan, Flex’it koleksiyonu ile mücevher dünyasına atan marka, hem gündüz hem de gece rahatlıkla kullanılabilecek en ayrıcalıklı parçaları üretmeye çalışıyor.5 farklı tasarımı barındıran Flex’it koleksiyonu, Eka, Niue, Solo, Vendome ve olly’den oluşuyor.
Fobe koleksiyonunun kalbinde yatan en önemli özelliği, ‘roll on’ zincir örgüyü çok güzel kullanması. Bu tarzı da onu, son yılların moda olan, yaz aylarının en şık ve tercih edilen takılarından.  Kendi zincir stilinin patentine sahip olan Fobe koleksiyonu ile Flex’it hikâyesinin ilk sayfasını aralıyor. Değerli pırlantaları, kırmızı, sarı ve beyaz altın örgülerin üzerindeki şık küçük halkalarda daha göze çarpıcı bir hale getiriyor. Fobe’nin çok farklı bir örgü tasarımı var. Ayrıcalıklı yönünü de küçük halkaları andıran örgüsünün esnekliği oluşturuyor.Fobe tasarımları,bir saatin yanında veya yalnız kullanılabileceği gibi farklı renleri ile kombinlenebilen şık bilekleri vadediyor.

MÜCEVHER

Related Posts

Comments are closed.

« »