EŞSİZ MİNELEME SANATI İLE ‘FREYWILLE’

25 Mart 2016 15:54

Renklerin her tonunu minelere işleyerek kadınlara renk katan FREYWILLE, 2016’nın öne çıkan iki Pantone rengin hakim olduğu floral desenli  “Paradise Sunlight” koleksiyonu ile bereket dolu ilahi çiçek denizinde sizi renklerin görkemli dünyasına davet ediyor.

Çiçekleri renklendiren pembenin tatlı tonlarında “Rose Quartz” ve mavi gökyüzünün huzurunu anlatan “Serenity” minelerde ahenkle ve ustaca salınıyor. FREYWILLE tasarımı, “Paradise Sunlight’’ koleksiyonu gün ışığında cennetsel bir yaşamı tasvir ederken ahenkli bir uyum sağlaması için bu iki rengi mükemmel bir şekilde kombinliyor. FREYWILLE’nin Paradise Sunlight koleksiyonları güneşten bahçeye yayılan büyülü renklerin parıltısını içeriyor.

Rose Quartz ve Serenity içeren “Paradise Sunlight” tasarımı Contessa bilezik, Water drops küpe ve Small Swing kolye ile kadınların zarafetini tamamlayarak şıklığına önem gösteren her kadını büyülüyor. Minelerinde 24 ayar altın işleme olan bu eşsiz sanatsal tasarım, bu bahar etrafınızı sarmalayan harika doğanın cennetten bir parça olduğunu anlatıyor.

Kısa Haber

Related Posts

Comments are closed.

« »