En Saygın Lüks Marka Ödüllerinde ‘’ Mücevher’in Oscar’ ı’’ ilk kez bir Türk Markasına Verildi

8 Eylül 2014 15:21

ALTINBAŞ’TAN SINIRLARI AŞAN BAŞARI

250 Milyar dolarlık lüks tüketim sektörüne yönelik olarak her yıl geleneksel olarak  düzenlenen,  Luxury Lifestyle Awards 2014 ödülleri 29 Ağustos Cuma günü Londra’da özel bir ödül töreni ile verildi. Lüks Mücevher kategorisindeki ödülün sahibi Altınbaş oldu.

CEO ALİ BULUTDünyanın önde gelen lüks markalarının 2009 yılından bu yana ödüllendirildiği en prestijli yarışmalardan Luxury Lifestyle Awards’ ı bu yıl kazananlar, İngiltere’nin başkenti Londra’da, 29 Ağustos 2014 Cuma akşamı düzenlenen görkemli bir törenle açıklandı.

10 Avrupa ülkesinden, tüm kategorilerde en lüks segmentten markaların bulunduğu organizasyonda Mücevher alanında Türkiye’den yarışan adaylardan Altınbaş jüri tarafından birinciliğe layık görüldü. Lüks Sektörünün Oscar’ı olarak nitelenen ve danışmanlığı PriceWaterHouseCoopers tarafından yapılan Luxury Lifestyle Awards organizasyonunda bu yıl da birbirinden ünlü markalara birincilik ödülü verildi.

Altınbaş CEO’su Ali Bulut törende gerçekleştirdiği konuşmada, altın ve değerli taş işleme geleneğinin Anadolu’da binlerce yıllık bir geleneğin devamı olarak bugün çok büyük bir sektöre dönüştüğünü belirterek, bu geleneği sürdüren bir marka olarak Altınbaş’ın hedefinin dünya pazarlarında lüks sektörünün küresel markaları ile rekabet etmek ve Türkiye’yi dünyada başarı ile temsil etmek olduğunu söyledi. Ödülün sadece Altınbaş’ ın değil Türk Mücevher Sektörünün de başarısı olduğunu vurguladı.

Organizasyonda konuşan Luxury Lifestyle Awards yetkilileri, Altınbaş’ın özgün tasarımları ve kalitesinin yanı sıra, marka yönetim ve tüketiciye yönelik başarılı çalışmaları nedeni ile bu ödüle layık görüldüğünü belirtti.

Luxury Lifestyle Awards ödülleri, lüks sektöründe marka, ürün ve hizmetleri ile tüketici gözünde ayrıcalıklı bir konuma gelen uluslararası şirketlere veriliyor.   Katılımcılar, uluslararası lüks sektörünün guruları, bağımsız uzmanlar, iş ve sanat yaşamının önde gelen isimleri ve medyanın baş editörlerinden oluşan bir jüri tarafından değerlendiriliyor. PriceWaterHouseCoopers’ın (PwC) resmi danışmanı olduğu Luxury Lifestyle Awards 2014’ün organizasyon komitesi ve sponsorları arasında dünyanın en önde gelen lüks markaları yer alıyor. “Luxury Lifestyle Awards” Ödülleri, lüks sektöründe marka, ürün ve hizmetleri ile tüketici gözünde ayrıcalıklı bir konuma gelen şirketlere verilen uluslararası bir ödüldür.

HABER, Manşet

Related Posts

Comments are closed.

« »