ELITE WORLD, MARMARİS’TE

14 Temmuz 2015 10:54

İstanbul Taksim, Florya ve Van’da yer alan Elite World Otelleri’nin ardından ilk resort yatırımını toplam 25 milyon dolarlık bir yatırım ile hayata geçiren Elite World Oteller Zinciri, 93 odada 186 yatak kapasitesiyle hizmet verecek olan Elite World Marmaris Otel’de 16 yaş üstündeki konuklarına “tam pansiyon plus” konseptiyle hizmet vermeye başladı.

Geçtiğimiz yılı ve 2015 yılını yatırım yılı olarak kabul eden Elite World Oteller zinciri, yatırımlarına ara vermeden devam ediyor. Arsa payı dahil toplam 490 milyon dolarlık yatırımla 4 yılda 5 otel açmayı planlayan zincir, plan dahilindeki ilk resort yatırımını Marmaris’te açtı. Haziran ayında hizmet vermeye başlayan Elite World Marmaris Otel, 93 oda 186 yatak kapasitesiyle 16 yaş üzeri konuklarına tam pansiyon plus konseptiyle hizmet  vermeye başladı.

Dalaman Havalimanı’na 95, Marmaris’e yedi kilomtere uzaklıkta, ünlü İçmeler Plajı’na ise 30 metre mesafede olan Elite World Marmaris, bünyesinde yer alan Elite Restaurant, One Bar, L’oliva Restaurant, Palm Bar ve SPA’sı ile hizmet sunmaya başladı. Elite World kalitesi ve standartlarını Marmaris’e taşıyan zincirin son halkası Elite World Marmaris Otel’de, açık havuz, spor salonu, hamam gibi detayların yanı sıra business center, kuaför, doktor, araç kiralama, VIP havaalanı transferi gibi hizmetler de sunuluyor.

 

 

 

 

Manşet, YAŞAM

Related Posts

Comments are closed.

« »