EDOX GRAND OCEAN’LA DERİNLİKLERİ KEŞFEDİN

1 Ağustos 2016 17:26

Edox, Grand Ocean serisine eklediği yeni model eşliğinde rüzgâra karşı mücadele eden yelken tutkunlarına 2016 yılında da eşlik ediyor.  Edox Grand Ocean Valjoux 7750, otomatik mekanizmaya sahip, dalış yapmaya uygun hareketli döner bezel kullanılmasıyla oldukça fonksiyonel.

Rengini ve dokusunu Büyük Okyanus’un gizem dolu sularından alan Edox’un Grand Ocean serisi daha önce görülmeyen bir tasarımla dünyanın merkezine yolculuk ediyor. Okyanusun sonsuz büyüklüğünü, keşfedilmemiş derinliğini, büyülü gizemini ve gücünü bünyesinde barındıran ‘Grand Ocean’ tasarımındaki bu özellikle saat dünyasında dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

EDOX’un Grand Ocean modeli için yaptığı son tasarım adeta göz kamaştırıyor. İsminden de anlaşılacağı üzere Büyük Okyanus’tan esinlenerek tasarlanan “GRAND OCEAN” serisinin yeni modeli, karayip mavisi adı ile saat severlerin beğenisine sunulurken karayip mavisi kadranın üstündeki beyaz gün göstergesi adeta okyanus dalgalarının köpüklerini anımsatıyor. Kasa arkasına özel olarak tasarlanmış dünya haritası ve haritanın hemen üzerine, saatin mekanizmasını gözler önüne seren yine safir kristal camdan özel olarak yerleştirilmiş (Lomboz ) kamara penceresi ile de fark yaratıyor.

EDOX; Extreme Sailing Series Yelken yarışlarının resmi zaman sponsoru

Grand Ocean, Kronograf, saat, dakika, saniye, gün ve tarih göstergesiyle birlikte, 48 mm çapındaki PVD kaplama paslanmaz çelik kasanın ön yüzü, çizilmeye karşı dayanıklı safir kristal ile örtülürken; kadranda parlak indeksler kullanılması ayrıca dikkat çekiyor. Grand Ocean Deri kayış ile tamamlanırken 100 metreye kadar suya dayanıklılık özelliği gösteriyor.

 

SAAT

Related Posts

Comments are closed.

« »