DÜNYAYI DAHA KALİTELİ GÖRÜN

1 Ağustos 2013 14:56

Zamanı bir adım önden takip eden dünyaca ünlü gözlük markaları, kaliteli görünüm prensibi ile 2013-2014 Sonbahar/Kış Koleksiyonları ve yeni modelleri ile keşfe hazır.

Vogue markasına ait erkek koleksiyonu, modern erkekler için şık bir tarz sunuyor. Samimiyete, sadeliğe ve iyimserliğe önem veren erkekler için tasarlanan Vogue Eyewear for Men’in marka yüzü ise ünlü İngiliz aktör Jude Law. Anlık moda trendlerine yoğunlaşmadan, erkek hassasiyetlerini dikkate alarak, gerçek ve evrensel değer ve tasarımlar sunan koleksiyon, çağdaş erkekleri hedefliyor.

Yenilik ve efsaneleri buluşturan Ray-Ban markası; 1937 yılında ilk kez ortaya çıkarılan Ray-Ban ‘Aviator’ gözlüğü ile yeni modelleri bir arada sunuyor… Aviator modelleri Amerika Hava Kuvvetleri pilotlarını yüksek irtifadaki ışıkların şiddetinden korumak için tasarlanmıştı ama kısa sürede Hollywood yıldızlarının vazgeçilmez kült objesi oldu. Zaman içinde önde gelen materyallerden yapılan orijinal cam ve şekillerin yeni modelleri tüm nesilleri büyüleyecek bir mit yarattı. Yeni özellikler arasında karbon, alüminyum ve titanyum gibi yenilikçi, yüksek performanslı materyallerin kullanımındaki gelişmelerin yanı sıra ilk kez geçen sezon tanıtılan benzersiz bir esneklik, hafiflik ve dayanıklılık gösteren uzay, elektronik ve tıp endüstrisinde kullanılan LiteForce’un sıradışı özellikleri de var.

Prada Linea Rossa, koleksiyonlarında spor dünyasından ilham almaya devam ediyor. Markanın geleneklerine bağlı kalarak kullandığı malzeme ve renklerin özgün kombinasyonları, optik koleksiyonlarının ayırt edici özelliklerini oluşturuyor.Prada Linea Rossa sonbahar/kış optik koleksiyonunda çerçevelerhafif ve konforlu modellerden oluşuyor. Metal, kauçuk gibi malzemelerin birlikte kullanıldığı koleksiyonda yeniden yorumlanan tasarımlar da yer alıyor. Koleksiyona yeni eklenen Netex serisi, kauçuk saplar ve üstün dayanıklılık ve elastikiyete sahip.

MODA ERKEK

Related Posts

Comments are closed.

« »