De BEERS, ÇİN’İN EN YETENEKLERİ KADINLARI İLE ELELE VERDİ:”IŞIKLI ANLAR” SERGİSİ

23 Ağustos 2013 18:57

İlkini Işıklı Anlar Sergi’sinde Çin’in yetenekli kadın sanatçıları ile başlatan  De Beers, en önemli anlarını su yüzüne çıkarmak için dünyanın dört bir yanındaki yetenekli kadın sanatçılara destek veren ve onlarla işbirliği yapan yolculuğuna adım atacak

Üstün mücevher evi DeBeers, kadınların markasına verdiği ilhamla yeni bir projeye imza attı. Dünyanın dört bir yanındaki kadın sanatçıların olağanüstü yetenekleri ve eşsiz mizaçlarını Şanghay’da Li Chunfeng’in küratörlüğünde düzenlenen bir sergide onurlandırdı.

“Işığın Kuyumcusu” adlı sergiye katılan Çinli saygın sanatçılar Cui Xiuwen, Liang Yuanwei, Han Yajuan ve Peng Wei, Şanghay’daki Sinan Mansion’da sergilenen eserleriyle kendi yaşamlarındaki “Işıklı Anlar”a ortaya çıkarıyor.

De Beers Diamonds Jewellers CEO’su François Delage “Yaşamlarımızda bize en muhteşem duyguları yaşatan özel anlara dair izler vardır. Bu ışıklı zamanları kutlamak amacıyla eşsiz sanat eserlerine imza atan Çin’in en yetenekleri kadınlarıyla el ele veriyoruz” diyor.

Bu sergi boyunca De Beers en önemli anlarını su yüzüne çıkarmak için dünyanın dört bir yanındaki yetenekli kadın sanatçılara destek veren ve onlarla işbirliği yapan yolculuğuna adım atacak.

SAAT

Related Posts

Comments are closed.

« »