Daha Lüks ve Daha Rahat AIR FRANCE

5 Mayıs 2015 16:13

Dünyanın önde gelen hava yolu şirketi Air France, yeni “Business Class” koltuklarıyla müşterilerine lüks ve huzurlu bir uçuş deneyimi sunuyor. Tamamen düz bir yatağa dönüşebilen koltuklar, kıvrımlı çizgileriyle gökyüzünde ‘koza’ rahatlığı sağlıyor.

Air France, tamamen yenilediği “Business Class” koltuklarıyla, yolcularına çok daha lüks ve huzurlu bir uçuş deneyimi sunuyor. “Havada bir koza” gibi tasarlanan Business Class koltukları mükemmel bir uyku için tamamen düz bir yatağa dönüşüyor. 2016 yazına kadar tamamen yenilenecek olan 44 Boeing 777 uçağının toplam 2 bin 102 Business Class koltuğunun eşsiz dizaynı, Mark Collins’in imzasını taşıyacak.

Deri kollukları ve özel dikişleri ile ideal bir uyku keyfi sağlamak için düz bir yatağa dönüşebilen bu koltuklar, uzun yolculuklarda bile yorgunluk hissinin minimum seviyede tutulmasını sağlıyor. Uyku keyfi, yastıklı yatak başlığı, yumuşak dolgulu narin yorgan ve XXL kaz tüyü yastık ile artıyor. Her yolcunun doğrudan koridor erişimini sağlayan koltuk düzeni mevcut. Air France’in 3-F konseptine göre geliştirilen yeni koltuklar, “full privacy (tam mahremiyet)” özelliği ile yolcuların gökyüzünde gerçek bir özel alan içerisinde seyahat etmelerini sağlıyor.

Business Class koltukları, müşterilerine yüksek çözünürlüklü görüntü sunan geniş bir dokunmatik ekrana sahip. Fransızca, İngilizce, İspanyolca, Brezilya Portekizcesi, Çince, Japonca, Korece, Almanca, İtalyanca, Hollandaca, Rusça ve Arapça dilleri ile bin saatten fazla eğlence programı seçeneği bulunan bu ekranlar, yolcuya tablet bilgisayar konforu sunuyor. Koltukların teknolojik özellikleri bu ekranla da sınırlı değil. Dokunmatik ekranlı cep telefonu, elektrik prizi, USB portu ve gürültü azaltma etkisine sahip kulaklıkları da koltukların sahip olduğu diğer yenilikler arasında.

Air France Air France Air France

 

Manşet, YAŞAM

Related Posts

Comments are closed.

« »