D-MARİN MARİNALAR GRUBU’NA ÖDÜL  

18 Haziran 2015 10:13

Doğuş Grubu’na bağlı olarak faaliyet gösteren D-Marin Marinalar Grubu, Hırvatistan’ın Šibenik kentinde ilk Mavi Bayrağını almanın mutluluğunu yaşıyor. Akdeniz’in en güzel marinalarından biri kabul edilen D-Marin Dalmacija ise Mavi Bayrak programındaki 15. senesini geride bıraktığı için Altın Plaket kazandı.

Çevresel etkileri minimuma indirerek, yurt içinde ve yurtdışında uzun vadeli çevre çalışmalarına imza atan D-Marin Marinalar Grubu, başarılarına ara vermeden devam ediyor. Hırvatistan’ın Šibenik kentinde konumlanan D-Marin Mandalina ilk Mavi Bayrağını alırken, Akdeniz’in en güzel marinaları arasında bulunan D-Marin Dalmacija ise Mavi Bayrak programındaki 15. senesini geride bıraktı ve bu önemli başarısıyla Altın Plaket kazandı.

Çevreyle dost D-Marin

Çalışmalarında çevre duyarlılığını ön planda tutan D-Marin Marinalar Grubu, ülkemizde Turgutreis, Didim, Göcek marinaları; Hırvatistan’da D-Marin Dalmacija’da ve Yunanistan kıyılarındaki Gouvia, Lefkas ve Flisvos marinalarının ardından D-Marin Mandalina’ya da Mavi Bayrak ekleyerek toplamda 8 marinasında bu bayrağı dalgalandırmanın gururunu yaşıyor.  D-Marin Göcek ise Mavi Bayrağı’nın yanında geçtiğimiz günlerde kazandığı Yılın Çevreci İşletme ödülüyle de dikkatleri üzerine çekti.

Kısa Haber, YAŞAM

Related Posts

Comments are closed.

« »