Chronoswiss Grand Opus Chronograph İle “Şık Zamanlar”

23 Ocak 2014 16:44

Opus serisinin çarpıcı modeli Grand Opus Chronograph, tüm samimiyetiyle sergilediği kasasında mekaniğin sihirli dünyasını barındırıyor.

Chronoswiss Grand Opus Chronograph Dünyanın en ünlü saat markaları arasında yer alan Chronoswiss, ne istediğini bilenler için tasarladığı iddialı saatleriyle biliniyor. Spor ve klasik modellerini komplike mekanizmalarla birleştiren marka, iskelet otomatik kronograf mekanizmalı Opus serisinin öne çıkan modeli Grand Opus Chronograph ile göz dolduruyor.

Mekaniğin dünyasına yolculuk…

İsviçre’de Armbanduhren okurları tarafından 1996’da “yılın en iyi saati” seçilen Opus serisinin çarpıcı modeli mekanik ve görsel olarak mükemmeli yansıtıyor. Grand Opus Chronograph’ın en çarpıcı özelliği gizemli ve çekici koyu rengi… Elmasın ana yapı taşı olan karbon molekülleri ile yapılan inovatif bir DLC ( Diamond Like Carbon ) tekniğiyle yaratılan ışıltılı siyah renk, transparan iskelet modeline sihirli bir güzellik katarken, tüm içtenliği ile açılan kasası mekaniğin yepyeni dünyasına doğru kışkırtıcı bir keşfe çıkarıyor.

Güç ve estetik bir arada

Piyasada karşılaşılan birçok ticari uygulamadan farklı bir yöntemle oluşturulan ve Chronoswiss’in Dianoir® adı ile patentli olan bu teknik,  saate sadece güç katmakla kalmıyor, aynı zamanda kaliteli bir estetik de kazandırıyor. Paslanmaz çelikten yapılmış 38 parçalı kasası, parlak kırmızı ve beyaz renge bürünen limune ibreleri, analog tarih göstergesi, 30 dakika ve 12 saat sayacı ve deri kayışıyla Grand Opus Chronograph, zamanı denetimi altına alırken şıklığı ve estetiği de ne denli önemsediğinin mesajını veriyor.  

İSKELET SAATLER, SAAT

Related Posts

Comments are closed.

« »