CHOPARD’ın Kadınlara Hediyesi: Imperiale

19 Mart 2015 10:35

Roma İmparatorluğu’nun soyluluğunu ve ihtişamını andıran Chopard Imperiale Koleksiyonu, üç yeni sofistike modeli ile kadınlara armağan niteli taşıyor.

Chopard’ın 1990’lı yıllarda doğup klasikleşmiş koleksiyonlarından biri olan Imperiale, sahibini imparatorluk dönemlerindeki soylular gibi hissettiriyor. 2010 yılında yeniden tasarlanan koleksiyon çağdaş çizgilere sahip. Koleksiyona parlak renklerde modern ve zarif üç yeni model eklendi: Zamansız beyaz, lavanta mavisi ve tozpembe. Bu yeni versiyon Imperiale’liler, sofistike hatlar ve sedef kadranın yumuşak ışıltısı ile kuşatıldı. Gerçek bir klasik olan Imperiale Koleksiyonu, imparatorluk dönemini anımsatan ayırt edici özellikleri ile zenginlik sunuyor: Parlak sedef kadranda Romen rakamları dizili. İbreler, savaşlarda egemenlerin kullandığı keskin hançerleri anımsatıyor. Bezel ve saat işaretleri, parlak kesilmiş elmaslarla dekore edilmiş. Tepede de aynı şekilde elmaslar dizili.

Zarafet taşıyan 39 mm çapındaki modeller, 18 karat pembe ya da beyaz altın olarak sunuluyor. Kendinden kurmalı mekanik makine ve 42 saat güç rezervine sahip. Beyaz, pembe ve mavi sedefin kullanıldığı kadranlar, parlama geçirmez safir kristal ile korunuyor. Kayış olarak saten tercih edilmiş. Saatin 50 metre su geçirmezlik özelliği mevcut.

Imperiale 384242-1005 White background Imperiale 384242-5005 White background Imperiale 384242-5006 White background

Kısa Haber

Related Posts

Comments are closed.

« »