CARL F.BUCHERER PATRAVI SCUBA TEC

19 Aralık 2013 17:58

MAVİ DERİNLİKLERDE DAHA DA GÜVENLİ…

Okyanusun sonsuz derinliklerinde dalgıçların en güvendikleri ekipmanlarından olan dalış saatleri, Carl F. Bucherer’in Patravi ailesinden çıkardığı Patravi Scuba Tec modeli ile fonksiyonelliği hem karada hem de suyun altında rahatlıkla kullanılabilecek şık modellere dönüşüyor.

Carl F Bucherer Patravi ScubaTec 03

Okyanusun sonsuz derinliklerini sevenlere özel olarak Carl F. Bucherer tarafından üretilen Patravi Scuba Tec,  fethetme arzusuyla yola çıkanların karşısındaki engelleri ortadan kaldırıyor. Patravi ailesinin en yeni üyesi olan Scuba Tec dalgıç saati son derece dayanıklı ve mükemmel okunabilirliği sunuyor.

44.6 mm’lik paslanmaz çelik kasanın içerisinde C.O.S.C. kronometre sertifikasıyla onaylanan CFB 1950.1 otomatik kalibre barındırıyor. Böylece hassasiyeti fonksiyonellikle ustaca birleştiriyor. Kadranında yer alan açık mavi süper luminova kaplı üç adet ibresinin kullanım oranlarının cömertliği hızlı ve kesin okuma olanağı veriyor. Siyah kadranı 4mm kalınlığındaki safir cam ile korunuyor. Dalış saatlerinin en önemli özelliği olan helyum valfı ise otomatik olarak gaz salınımını sağlıyor böylece kasanın zarar görmesi engelleniyor. Dalış süresini ölçerken güvenli kullanımı sağlamak amacı ile çerçevesi sadece tek yöne dönüyor.

 

Keşfetmek için yaratılan farklı tasarım…

Carl F. Bucherer Patravi Scuba Tec,  parlak ve mat tonlardaki paslanmaz çelik bilezik ışık-gölge oyunları yaratırken, karadayken bile denizlerin ışıltılı yüzeyini akla getiriyor

Carl F Bucherer Patravi ScubaTec 04Patravi ScubaTec’in farklı tasarımı bir dalgıç saati olarak fonksiyonelliğini gözler önüne seriyor. Çerçevesinin ilk çeyreğinde yer alan mavi renk tepenin kenarında yer alan renkle eşleşerek denizi sembolize ediyor. Parlak ve mat tonlardaki paslanmaz çelik bilezik ışık-gölge oyunları yaratıyor ve karadayken bile denizlerin ışıltılı yüzeyini akla getiriyor. Çelik ile çerçevedeki iki seramik renginin kombinasyonu özel olarak Carl F. Bucherer için tasarlanan sportif seramik mavi renkli bir fon üzerinde göze çarpıyor. Entegre bilezik, uzantısı sayesinde bağımsız olarak ayarlanabiliyor, dolayısıyla Patravi ScubaTec dalış giysisi üzerinde de, günlük yaşamda da rahatça takılabiliyor. Tarih göstergesi saat 3 konumuna yerleştirilmiş. 38 saat güç rezervine sahip, bileziği çelik ve kauçuk olarak iki seçenekli sunuluyor.

DALIŞ SAATLERİ, DOSYA, SAAT

Related Posts

Comments are closed.

« »