CAMILLA ile Efil Efil Bir Yaz…

21 Nisan 2015 09:38

Tasarladığı özel kaftanlar ve zamansız koleksiyonlarıyla dünya modasında fark yaratan Avustralyalı ünlü modacı Camilla Franks, kendi adını taşıyan markasının 2015 İlkbahar-Yaz koleksiyonunu Vakko Zorlu’da düzenlenen bir etkinlikte tanıttı.

Deniz modasının göz alıcı seçeneklerini zengin bir marka çeşitliliği ile bir araya getiren Vakko Mare koleksiyonunda yer alan Camilla’nın dünyaca ünlü Avustralyalı tasarımcısı Camilla Franks, Vakko Zorlu’da düzenlenen etkinlikte kendi adını taşıyan markasının 2015 İlkbahar-Yaz koleksiyonunu tanıttı. Moda dünyasındaki onuncu yılını kutlayan Camilla Franks, yazın ruhuna uygun rengarenk desenleri, etnik detayları ve bohem tarzı ile ön plana çıkıyor.

Markasını, “moda ve doğa birbirine ayrılmaz bir bütünlükle bağlıdır” mottosu ile oluşturan; tasarımlarında gökkuşağından, yağmur ormanlarından, doğanın vahşi güzelliği ve sonsuz çeşitliliğinden ilham alan Camilla; ilgi çekici etnik detaylar ve floral desenler ile oluşturduğu koleksiyonundaki her bir parçada, adeta renkler ile desenlerin dansını sunuyor.

IMG_3943 IMG_3950 IMG_3967 IMG_3970 IMG_3977 IMG_3981 IMG_3991

Manşet, MODA KADIN

Related Posts

Comments are closed.

« »