BULGARI’DEN ‘DIVA’ KOLEKSİYONU

4 Ağustos 2015 11:50

Bir divanın çekiciliği ve güzelliğiyle büyülenen Bulgari, kadının cazibesini Diva koleksiyonunda yakalıyor. Bulgari, film yıldızlarının İtalyan mücevhercisine duydukları tutkuyu keşfettikleri Dolce Vita dönemine uzanan onlarca yıl boyunca en nadide ünlülerle birlikte anılmıştır. Karşılıklı hayranlığın ürünü olan Diva, günümüzün en favori divalarının ihtişamını yakalayan, zarafetini yücelten ve ışıltısını yansıtan parlak bir Bulgari koleksiyonu olarak yaratıldı.

2015 Diva koleksiyonu, değerli taşlar yelpazesinin her renginde 26 yeni kreasyonla zenginleşerek sunuluyor. Her biri değerli taşlarla işlenen kreasyonlar, kadının farklı stillerini, değişik ruh hallerini ve kendine has özelliklerini yansıtıyor. Hipnotize edici yeni tonlarda yaratılan mücevherler, duyulara hitap eden hatlarıyla feminen formları çağrıştırıyor: Diva, feminen İtalyan tarzının doruk noktasında yer alıyor.

Feminenliğin imzası: Diva

Kişinin kendini farklı şekillerde ifadesi gibi koleksiyon da değişik seçenekler içeriyor; renk yelpazesi, sert taşlarla zenginleşirken ikonik şekli en yaratıcı kombinasyonlarda kullanılıyor. Diva’yı simgeleyen şekli her tasarımına entegre eden koleksiyon, Bulgari’nin en ikonik serilerinden biri haline gelmiş bulunuyor. Feminenliğin imzası olan her Diva kreasyonu bir kadının pek çok yönünü yansıtıyor.

Turkuaz, lapis lazuli veya mercan gibi canlı renklerde değerli taşların elmaslarla buluşarak eğlenceli kolyelere dönüştüğü bu Diva kreasyonları kullanım kolaylığıyla da dikkat çekiyor. Koyu renkli akikle sedefin çeşitli formlarını kombine eden bir zincir kolye, pavé döşeli elmaslarla göz kırparak parmağa da dolanıyor. Bu küpe, kolye ve yüzükler, altın ve elmasın saf zarafetinden yararlanan daha şık versiyonlar olarak da sunuluyor ve gerek rahat, gerek daha resmi ve zarif görünümlere eşlik edebiliyor. Bulgari’nin imzası olan stil, sonsuza dek saklanacak birer hazine olan her parçada kendini gösteriyor.

 

 

Kısa Haber, MÜCEVHER

Related Posts

Comments are closed.

« »