BROOKS BROTHERS İLK KEZ TÜRKİYE’DE

18 Kasım 2013 16:59

Dünyaca ünlü Amerikan tekstil ve hazır giyim markası Brooks Brothers, Türkiye’deki ilk mağazasını Zorlu Center AVM’de açtı.

Brooks Brothers 05_BB_Tarton_FA13_00880Amerika’nın ilk hazır giyim markası olup 1818’den bugüne kadar Seersucker, Madras, ütü gerektirmeyen gömlek ve orijinal düğmeli polo yaka gibi ikonik ürünleri her daim güncel kılan Brooks Brothers, Türkiye’de moda tutkunlarıyla buluşuyor. Yaklaşık iki yüzyılın ardından, hala aynı gelenekleri ve değerleri korumayı başaran Brooks Brothers, her nesilden kadın – erkeğin vazgeçilmez moda adresi.

Fred Astaire, Clark Gable, Ashton Kutcher gibi Hollywood’un ünlü aktörlerinin yanı sıra Abraham Lincoln, Franklin D. Roosevelt, John F. Kennedy, Bill Clinton, Barack Obama gibi politikacıların da aralarında bulunduğu çok sayıda seçkin isim tarafından tercih edilen Brooks Brothers,  şıklığın ve asaletin geleneksel sembolü.

Zorlu Center AVM’de açılan, en yeni erkek, kadın ve çocuk koleksiyonlarının yer aldığı 300 metrekarelik Brooks Brothers mağazası, elegan, sade ve şık dekorasyonuyla dikkat çekiyor. Dünya genelindeki tüm mağazalarında olduğu gibi toprak rengi ve naturel tonların hakim olduğu mağaza, Brooks Brothers’ın koleksiyonlarını anımsatan yumuşak renkleriyle sıcak ve samimi bir atmosfere sahip.

Manşet, MODA

Related Posts

Comments are closed.

« »