BOYNER İLKBAHAR-YAZ ERKEK KOLEKSİYONU

7 Mayıs 2018 15:39

Baharla birlikte gardıroplarımıza da detox zamanı geldi. Yenilenen moda trendlerine, capcanlı renkler ve hafif giyeceklere kavuşmak için geri sayım başladı.

Boyner, dünyaca ünlü markaların ilkbahar-yaz koleksiyonları ve Boyner tasarım ekibi tarafından hazırlanan özel markalara ait seçeneklerle erkekleri bahar alışverişine davet ediyor.

Sezon trendlerini modern bir bakış açısıyla şekillendiren Fabrika yeni sezonda, yaratıcı detayların, dinamik kalıpların ve kumaşların kusursuz uyumuyla karşımıza çıkıyor. Floral desenler, denizin serinleten hissini yansıtan nefes alan kumaşlar, dikiş detayları Fabrika koleksiyonunu şekillendiren etkenler içerisinde yer alıyor. Mint, sarı, somon, vişneçürüğü gibi taze yaz renkleri, yeşil ve turuncu gibi güçlü renklerle etkisini artırıyor.

 

North Of Navy yeni sezon koleksiyonu, renkli giyinmekten keyif alan, sportif ve kendini her zaman genç hisseden erkeklere sesleniyor. Rahat, şık, marin ruhlu North of Navy, şehirli modern erkeklerin teknede ve şehir yaşamında giyebileceği formlardan oluşuyor. Lacivert, kırmızı tonların hakim olduğu koleksiyon, haki ve hardal tonlarındaki kargo pantolonlar ve yıkamalı gömleklerle zenginleşiyor.

Cotton Bar, kaliteli kumaşlarla, bedeni hafif saran kalıpların kullanıldığı, dengeli ve şık bir koleksiyon sunuyor. Koleksiyonda yazı simgeleyen sarı, mavi ve yeşil gibi güçlü renk tonlarının yanı sıra, kırmızı, turuncu ve sakslar dikkat çekiyor. Bu renkler, bej, lacivert, taş ve gri tonları ile birleşerek dengeli ve güçlü bir bütünlük sağlıyor.

T-BOX yaz koleksiyonu, genç, dinamik ve trendleri takip eden “cool” tarzından ödün vermiyor. Koleksiyonun büyük bir bölümünü kapsayan  sweatshirt ve t-shirtler büyük ve çok renkli baskılarla zenginleştiriliyor. Koleksiyonda, çizgi illüzyonunun sahip olduğu grafikler farklı tekniklerle sunuluyor. Grafitti grubu, büyük yazılarla söyleyecek sözü olan gençlerin iddasını ortaya koyuyor. Gençlerin festival coşkusu da koleksiyona renk veren detaylardan biri olarak öne çıkıyor. Üç boyutlu, çok renkli, esprili grafiklerle tamamlanan T-BOX yeni sezon koleksiyonu, bu yaz da rahatlığı ön planda tutuyor.

 

Manşet, MODA ERKEK

Related Posts

Comments are closed.

« »