BOMBERG’TEN MUHTEŞEM LANSMAN PARTİSİ

15 Haziran 2015 18:00

Günsal Saat’in distribütörlüğünde Türkiye’ye giriş yapan İsviçreli saat markası Bomberg, lansman partisiyle göz kamaştırdı. İş ve sanat camiasından ünlü isimlerin bir araya geldiği gecede keyifli anlar yaşandı.

Tasarımlarıyla saat dünyasına cesaret veren ve Türkiye’ye giriş yapan İsviçreli saat markası Bomberg, göz alıcı koleksiyonunu W İstanbul Hotel Akaretler’de muhteşem bir lansman partisiyle görücüye çıkardı. Bomberg’in birbirinden iddialı modellerinden oluşan yeni koleksiyonunu saat tutkunlarıyla buluşturduğu lansman partisi, fark yaratan detaylarıyla dikkat çekti.

Partiye iş ve sanat camiasından çok sayıda ünlü isim katıldı. Ece Gürsel, Aslıhan Doğan, Eylem Şenkal, Gonca Vuslateri, Günsel Ülkü, Ozan Baran, Süreyya Yalçın,  Ayşe Tolga, Vatan Şaşmaz, Hakan Baş, Yasemin Taciroğlu,  Bilge Öztürk, Belda Öztürk, Burak Arıkan, Tolga Sezgin, Davut Şabay, Duygu Beşbıçak, Esin Moralioğlu, Fiona Heris, Sinan Hotiç, Güneş Hüner, Kendi, Koray Candemir, Mehmet Salt, Yağmur Tekin, Antonia Quarto, Merve Oflaz, Özgür Aras, Selin Türkmen, Senem Kuyucuoğlu, Serap Dindar, Verda Penso, Yonca Evcimik, Zeynep Mansur, Onur Baştürk ve Oben Budak lansman partisine katılan isimler arasında yer aldı. Markanın Türkiye resmi distribütörü Günsal Saat’in Yönetim Kurulu Üyesi ve CEO’su Mehmet Salt, “Alışılagelmiş İsviçre saat üretiminin çok dışında yaratıcı bir marka olan BOMBERG’i; Türkiye genelinde 40’a yakın seçkin satış noktası aracılığıyla tüketiciyle buluşturuyoruz. Bomberg’in tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de lüks saat sektörünün asi yüzü olarak pazara yeni bir soluk, heyecan getireceğine ve tarz sahibi Türk erkeklerinin vazgeçilmezi olacağına inanıyoruz. Günsal Saat olarak dünya pazarındaki önemli markaları Türk saatseverlerin beğenisine sunmaktan da büyük mutluluk duyuyoruz.”  dedi.

 

 

Manşet, SAAT

Related Posts

Comments are closed.

« »