Birlikteliğinize Lüks Bir Dokunuş IWC SCHAFFHAUSEN

7 Ağustos 2015 12:12

Özgün tasarım anlayışını üstün hassasiyetle birleştiren IWC Schaffhausen, teknoloji ve mühendislik harikası Portofino Koleksiyonu’nu iki yeni model ile taçlandırdı.

Lüks saat segmentinde dünyanın önde gelen markalarından biri olan IWC Schaffhausen, Portofino Koleksiyonu’na birbirini tamamlayan iki yeni model ekledi: Portofino Automatic ve Portofino Automatic 37. Portofino For Two adı ile sunulan modeller, aynı zevkleri paylaşan çiftlerin birbirlerine ait olduklarının en güzel göstergesi adeta.

Yalın tasarımıyla kısa ömürlü moda akımlarının çok ötesinde zamansızlığı simgeleyen Portofino For Two, sade ya da pırlantalarla bezeli sekiz kombinasyon seçeneği ile sunuluyor. 6 model kırmızı altın, 2 model ise paslanmaz çelik versiyondan oluşuyor. Otomatik kurma özellikli modeller, 42 saat güç rezervine sahip. Kasaların ayna parlaklığındaki yüzeyi saatin çarpıcı görünümüne katkıda bulunurken kadranlardaki güneş ışını deseni mükemmel ışık yansımaları yaratıyor. Kolaylıkla okunabilen kadranlarda saat 3 yönünde tarih göstergesi yer alıyor. Hafiften girinti yaparak kadranın üç boyutlu karakterinin altını çizen iç halka, 37 mm’lik modellerde dikkat çekici bir özellik olarak karşımıza çıkıyor. Klasik bir zarafetin temsilcisi Portofino For Two modelleri, İtalyan ayakkabı üreticisi Santoni imzalı timsah derisi kayışlar ile birlikte kullanılıyor.

HABER, Manşet

Related Posts

Comments are closed.

« »