BİR TELEFONDAN ÇOK DAHA FAZLASINI İSTEYENLER: VERTU TI

27 Eylül 2013 14:14

Diğer akıllı telefonlara oranla 5 kat dayanıklı titanyum kasası ve donanımları ile her zamankinden daha da farklı bir konsept sunuyor.

Lüks cep telefonları alanında dünya lideri Vertu, Android sistemiyle çalışan yeni akıllı telefon modeli VERTU TI’yi piyasaya çıkardı. Dayanıklılık, zarafet ve hafifliği hedefleyen titanyum kasasıyla VERTU TI deri ayrıntıların yanı sıra 3.7 inçte ilk kez kullanılan en geniş safir kristal ekrana sahip. Ekranın çizilmelere dayanıklı olmasını sağlayan safir kristalin darbe direnci açısından diğer akıllı telefonlardan dört kat güçlü olduğu test edilerek onaylandı. VERTU TI’nin titanyum kasası diğer akıllı telefonlara oranla yaklaşık beş kat güçlü.

VERTU TI  1.7 GHz işlemcisiyle birlikte sezgiye dayalı, son derece duyarlı ve keyifli bir deneyim sunan Ice Cream işlemci sistemi Android 4.0 ile çalışıyor. Diğer özellikleri arasında arka yüzünde otomatik odaklı ve ikiz LED flaşlı 8 MP kamera, ön yüzünde 1.3 MP’lik Skype kamerası, 64 GB’lik dahili bellek ve güvenli yakın saha iletişimi teknolojisi var.

Vertu’nun üstün işçilik ve mühendislik tutkusunu yansıtan bir diğer örnek VERTU TI’nin ses kapasitesi. 11 x 15 mm’lik dikdörtgen sürücüleri frekans tepkisi ve seviyesini maksimize etmek için akustik biçimde şasiye yerleştirildi. Sonuç telefonun kendi stereo hoparlörlerinden çıkan rakipsiz bir senfonik ses.

VERTU TI’nin bir diğer yeni özelliği haftanın yedi günü, 24 saat çalışan küresel bir profesyonel ekip aracılığıyla müşteriler nerede olursa olsun hatasız servis hizmetleri sunan Vertu anahtarı. Bu hizmetler arasında cihazı, içerdiği verileri ve gerekirse müşteriyi korumayı amaçlayan Vertu Certainty de var. Kişiye özel bilgi ve hizmet veren Vertu Life, Vertu’nun ünlü Concierge Servisi ile birlikte çalışıyor. Dolayısıyla başka hiçbir cihaza ihtiyaç duymaksızın sadece cebinize ya da çantanıza VERTU TI telefonunuzu atıp sabah evden çıkabilirsiniz. Titanyum Siyah Timsah Derisi – 10 bin 500 €, Siyah PVD Titanyum Kırmızı Altın Karışımı Metaller – 16 bin 500 €.

Genel

Related Posts

Comments are closed.

« »