BASELWORLD 2016 BAŞLADI

17 Mart 2016 09:25

Saat ve mücevher sektörünün en önemli fuarı Baselworld 2016, bugün kapılarını açıyor. SM Luxuria ekibi olarak bu heyecana ortak olmak istedik ve fuardaki yerimizi aldık; Baselworld 2016 ile ilgili tüm izlenimlerimizi sizlerle paylaşacağız. 

Her yıl sektörün en merakla beklenen sergisi olan Baselworld 2016, 141,000m² alan üzerinde yer alan yaklaşık 50 farklı ülkeden gelen 1500 markaya ev sahipliği yapacak. 300 İsviçre mücevher ve saat firması 76 adet yeni koleksiyonunu yer alacak. 4000 basın görevlisi hali hazırda fuara kayıtlarını yaptırdılar bile.

Baselworld’ü saat ve mücevher sektörünün merkezi haline getiren özelliklerden en önemlisi, dünyaca ünlü markaların sadece yılda bir kez olan sergi için, tüm benliklerini ortaya koyarak yapabildiklerinin en iyisini, en iyi şekilde sunma çabası içerisinde olmalıdır. Her yıl olduğu gibi bu yıl da özenli stantlar, birbirinden değerli teknolojik ve tasarım ürünleri yıl boyunca kulaktan kulağa konuşulmaya devam edecek.

Geçtiğimiz yıl fuara damgasını vuran akıllı saatler ile ilgili bu yılki yenilikler ve gelişmeler ise, saat tutkunları arasında ayrıca merak konusu oldu. Bütün bunların haricinde, dünyanın en önemli saat ve mücevher platformunun bu yılın yeni koleksiyonlarını ve moda eğilimlerini belirleyen modellere ev sahipliği yapacak olması, şovu daha da anlamlı kılıyor. Fuar 24 Mart’a kadar açık kalacak.

Baselworld 2016, Manşet

Related Posts

Comments are closed.

« »