BADRUTT’S PALACE HOTEL ile “ Ruhunuzu canlandırın”

5 Mayıs 2015 16:47

İsviçre’nin en güzel vadilerinden biri olan Engadin Vadisi, St Moritz bölgesinde Alplerin mükemmel görüntüsü ile çevrili efsanevi Badrutt’s Palace Hotel’e ev sahipliği yapıyor. Tam anlamıyla huzurun ve sağlığın zirve noktası denilebilir. Zaten otelin mottosu da, “ Ruhunuzu canlandırın”.

Tarihi ve lüks Badrutt’s Palace Hotel’in binası 1896 yılında inşa edilmiş ve hem yazın hem de kışın farklı aktiviteleri büyük bir profesyonellikle sunuyor. Enfes manzara eşliğinde, en dinlendirici ve yenileyici dağ havası ile unutulmayacak bir tatili vadediyor. Ayrıca otelin 1600 metre kareye yayılan “Palace Wellness” sağlık merkezi bulunuyor. 1600 metre kareye yayılan “Palace Wellness”, “Ruhunuzu canlandırın” şiarından yola çıkarak keyifli dakikalar yaşatırken sağlığınıza da hizmet ediyor. Klasik masajdan “Engadin Taşı Masajı”na dek birçok terapi ve paket arasından seçim yapmak mümkün. Tam bir hafta süren tam teşekküllü kendinizi şımartma paketini de atlamamak gerek.

21 adımda yeniden sağlık

Lüks otelin bağımlılık yaratan sağlık paketinin adı ise “Dengenize 7 Gün ve 21 Adımda Yeniden Kavuşun”. Müşterinin önceliği ister sadece dinlenmek, kilo vermek, stresten arınmak ya da uykusuzluğu yenmek olsun spa ekibi bu amaçla her misafirin bir haftasını 21 adımda programlıyor. Çeşitli sınıflar ve egzersizlerin yanı sıra bireysel beslenme ve uygulama planı çerçevesinde her müşteriye ekipteki uzmanlardan biri eşlik ediyor. Superior Room’da geçirilen bir hafta boyunca müşteriler açık büfe kahvaltı, sağlık restoranı “La Diala”da yedi hafif öğle yemeği ve zarif “Le Restaurant” ya da sevimli “Chesa Veglia”da yedi akşam yemeği olanaklarından yararlanıyor.  Pakete yedi kişisel spa terapisi, yedi bire bir ders ve yedi egzersiz dersi de dahil. Çekici ve özgün ekstralar arasında ise bir yoga seansı, dağdaki tren seyahatleri için biletler; St. Moritz’e ve St. Moritz çevresine toplu ulaşım seçenekleri; Corviglia dağındaki tren istasyonuna gidiş-geliş seyahat var. Sağlık paketi çift kişilik odada kişi başı SFr 6’495.00 (yaklaşık Euro 5’400.00) olarak ücretlendirildi.

Badrutt’s Palace Hotel Badrutt’s Palace Hotel

Manşet, YAŞAM

Related Posts

Comments are closed.

« »