AVIATOR’DAN ‘MIG’ SERİSİ

24 Kasım 2014 10:52

Pilotlar için özel saat üreten Aviatör, ünlü MIG uçaklarının öyküsünden esinlenerek hazırladığı MIG “Profesyonel Seri’ ile profesyonel pilotların en özel gereksinimlerini karşılamayı amaçlıyor.

m.jpgZamanın başlangıcından beri insanoğlunun en büyük hayali “uçmak” oldu.  Bu hayal sayesinde, güçlü ve kontrollü havacılık sektörü 1900’lü yılların başından başlayarak dünyanın ayrılmaz bir parçası haline geldi.

Havacıların uçuşları sırasında, zaman zaman performanslarını kontrol etmek istemelerinden dolayı kimi zorluklar yaşandı ve bu zorlukları giderebilmeye yönelik çözüm arayışına girildi. Firmalar havacıların her iki elle de kontrolü sağlayabilecekleri kol saatleri tasarladılar. İşte Aviator firması da bunlardan biri. Aviatör’ün distribütörü Enerji Saat, markanın seçkin modellerini Türkiye pazarına sunarak satışlarına başladı.

Planörden süpersonik uçaklara kadar, sofistike tasarımlar geliştiren Aviator markası, havacılık tarihinin muhteşem hikayesinin içinde yer almayı başardı. Markanın ürettiği saatler profesyonel olarak pilotların en özel gereksinimlerini karşılamayı amaçlıyor.

Her ürün ayrı bir dönemi temsil ediyor

Aviator saatlerinin her bir koleksiyonu, havacılığın gelişiminde rol alan farklı bir dönemi temsil ediyor. Vintage ailesi havacılığın “Pioneer“ dönemi ve “Altın Çağı”na adanmış, İkinci Dünya Savaşı’nın cep stili olan klasik pilot saatlerine benzetilmiş. Aviator, MIG uçaklarının öyküsünden esinlenerek bu efsanevi savaş uçaklarının adına bir saat koleksiyonu oluşturmuş.

Kısa Haber

Related Posts

Comments are closed.

« »