AUDEMARS PIGUET TÜRKİYE’DEKİ İLK BUTİĞİNİ MAÇKA’DA AÇTI

5 Haziran 2014 18:25

25 yıldır Türkiye Distribütörlüğü’nü Tektaş Saatçilik A.Ş.nin yürüttüğü İsviçre’nin ünlü saat markası Audemars Piguet, 24. Butik Mağazasını Maçka’da açtı. 138 yıllık mirasa sahip, bağımsız aile markasının yeni adresinde, en son koleksiyonlarının yanı sıra saatçilik sanatının sınırlı üretim ve eşsiz parçalardan oluşan başyapıtlar yer alacak.

audemars25 yılı aşkın süredir dünyaca ünlü saat markası Audemars Piguet’nin Türkiye Distribütörlüğünü yapan Tektaş Saatçilik A.Ş. İstanbul’un prestijli Oteli The St. Regis Maçka’da ilk butiğinin kapılarını açtı. Vallée de Joux’lu marka, böylelikle dünya genelinde 24 butikten oluşan ağını tarihi eser niteliğinde lüks bir binada konumlanan yeni butiği ile genişletti.

Audemars Piguet’nin uluslararası müşteri portföyü ile ilişkisi, 138 yıllık mirasa sahip, bağımsız aile markasının odak noktası. Dolayısıyla şirketin yeni adresinde, markanın en son koleksiyonlarının yanı sıra saatçilik sanatının sınırlı üretim ve eşsiz parçalardan oluşan başyapıtlarını keşfetmek için özel ve ayrıcalıklı bir yer tercih edildi.

Son derece kalifiye olan saat üreticisi, profesyonel tavsiyelerde bulunmak ve hemen yerinde bazı düzenlemeler yapmak üzere misafirlerinin hizmetinde. Ayrıca, müşterilerine azami mahremiyet sunabilmek için butik içerisinde lüks bir köşe salonu da yaratıldı.

Mekanın yenilikçi tasarımı, Audemars Piguet’nin sanat direktörü Octavio Garcia ile işbirliği içerisinde Creative Circle International of Switzerland tarafından kurgulandı. Jura manzaralarından oluşan görsellerin yanı sıra kuvarsit ve meşe gibi doğal malzemelerin kullanılmasıyla, yüksek saatçilik markasının 1875’ten bu yana beşiği olan Vallée de Joux’nun mistik atmosferi yaratılmış. Bu yeni mimari mücevher ile Audemars Piguet’e özel bağımsız ruh ve mükemmeliyet muhteşem bir şekilde vücut bulmuş.

Manşet, SAAT

Related Posts

Comments are closed.

« »